Drift city

poruka: 12
|
čitano: 6.592
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Drift city

e sad zanima me zasto mi ova igra steka do neigrivosti 

zahtjevi su

pentium 4 1,8ghz

geforce 4 64mb

256mb rama

 

 

sad zasto mi tolko steka ko da imam 15fps i manje?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Drift city

proc ti je praktički "below sys req"

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Drift city
doxy kaže...

proc ti je praktički "below sys req"

imam jednog prijatelja on igra na geforce 2 i na 1,0ghz i nesteka mu a meni steka

mp14
15 godina
neaktivan
offline
Drift city

Samnji sve detalje i rezoluciju na minimum pa vidi dal i dalje steka. Ako ne onda polako dizi rezu i detalje dok god budes imao igriv framrate.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Drift city
F1-IVO kaže...

Samnji sve detalje i rezoluciju na minimum pa vidi dal i dalje steka. Ako ne onda polako dizi rezu i detalje dok god budes imao igriv framrate.

pokusavao sam to pa sam rezoluciju stavio na 1440x900 to je nativna rezolucija monitora i malo manje steka a detalji su na minimumu na level1 i iso sam custom i sve smanjio kolko god moze

mp14
14 godina
offline
Drift city

Smanji jos rezoluciju jer taj monitor je over kill za tu graficku slabu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Drift city
lamborghini murcelago lp640 kaže...

pokusavao sam to pa sam rezoluciju stavio na 1440x900 to je nativna rezolucija monitora i malo manje steka a detalji su na minimumu na level1 i iso sam custom i sve smanjio kolko god moze

Pukni na 800x600 pa probaj.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
Drift city

sve ispod 1440x900 meni laga jace nego na toj probao sam sad malo prije

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drift city

I igra li i tko ovu igru, nazalost trebao si (davno prije) staviti drugi naslov ovako si zauzeo naslov Drift City govoreći od problemu s fps-om a ne od igri.

Meni je ova igra jedna od najboljih, uz to je i besplatna ako netko ima nekih problema u igri, nemože se snaći ili nesto sl. nek me pita, i ja nisam znao mnogo toga a ni sada neznam sve tajne u igri.

--
   Inače radi se od arkadnoj racing (MMO) igri, kontrole nisu teške i igra ima otvoreni završetak,a sve je bazirano na Multiplayeru.
Prvo polazite odabirom automobila, igra sadrži vise stvari, a sve se zasniva na povećavanju levela i ojačavanju auta jer imaju razna ograničenja za koja morate biti veći level kao što su djelovi za auto, sami automobil(V1,V2...V9 automobili), otvaranje novog grada i drugo.
Najpopularnije i najvažnije misije su "Questovi" igra ima dosta dobru priču i prevrtljivu na kraju, Questovi se vrše u "Station"-ima kojih ima vise, oni donose najviše exp(expert bodova) i najvise Mito-a(novca).
   Igru mozemo podjeliti na dvije cjeline, Driver Dome i Svijet(gradovi), u Driver Dome mozete uć preko Stationa, gdje mozete kupovati djelova za auto preko Parts Shop ili preko Aukcije, također djelove mozete prodavati za koliko god zelite(samo je pitanje hoće li itko kupiti ako je velika cjena).
   U trke(Battle) se dolazi preko Driver Dome a moze i preko Stationa, automobil je moguće sređivati i vanjski izgled preko Drift Shopa samo tamo većina stvari zahtjeva Gcoin koje je potrebno kupiti putem interneta, na taj način oni zarađivaju no uvjek ima primjeraka kojih se moze kupiti i za Mito.
U igri također mozete imat svoj Crew(klan), ojačavati svoje djelove na par načina, imati razne license i mnogo vise.

---
---
Evo veoma kratki Review, u kojem sam naveo samo ono osnovno, ja sam trenutno 50 i neki lvl i zavrsio sam priču, i nisam primjetio da ima Hrvata(i drugih balkanaca) u igri, a nekim čudom mozemo igrati tu igru dok drugi Europljani nemogu.
In Game nick mi je isto markoal pa ako netko igra nek me doda.

U zadnje vrijeme igram samo ovu igru, pa mozda i otvorim temu gdje cu napisati puni Review.
----

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drift City

(Nesto zeza forum)

Registrirate se na njihovu stranicu zatim skinete ijji Reactor i preko njega mozete skinuti igru i pokrećati.
Igra je samo oko 700 mb, kad tek instalirate trebat će instalirat i skinit par updatea, njezini zahtjevi su vrlo niski.

Ovdje mozete vidjeti automobile dostupni u igri, samo uprete na V2,3,4... za sljedeću skupinu.
Evo i vise od Driver Dome i ostalom.

(Evo par mojih slika sto sam nasao)
(2 su Driver Domea, prvog još i zovu Newbie Dome)

Driver Dome 2 Driver Dome 2
Driver Dome 2 Driver Dome 2
Driver Dome 1 Driver Dome 1
Lets Race Lets Race
“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.5.2010 15:11 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drift city

imal vise errora kad se skine igrica pa kad hoces uc u igru imaju jos dijelovi sto ljudi ubacuju sad pitam imal jos error prije dok sam htjeo igrat tu igru nisam mogao dodje mi donekle i error mi izbaci nece dalje da mi se skida i nisam mogao igrat igricu bio sam bezveze skino igru jos ceko da mi se skida onaj upload

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drift city

kome bude izbacivalo error neka isljuci anti-virus ako se bude opet pojavljivalo errori onda  izadjite skroz sa neta i iskljucite anti-virus i to je to

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice