iOS 8 je Trojanac

poruka: 90
|
čitano: 18.496
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iOS 8 je Trojanac".
12 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Onjegin kaže...

Kakve veze ima updejt ovaj updejt onaj. Zar ne?

 

Bitno je da mobitel zove, prima pozive i može uslikati koju sliku tu i tamo. Zar ne?

 

Zato mobitel i služi. Zar ne?

To je isto kao da kažeš bitno je da komp može na fejs, skajp i pročitat vijesti i da možeš spremit slike na njega sa mobitela. Zato komp i služi šta ne?

 

Oke, možda ne baš doslovno isto, ali slična je poanta. Nekima je mob puno više, a nekima baš samo to što ti kažeš. Mislim da se ovi drugi najviše i uzrujavaju oko updatea.

14 godina
neaktivan
offline
iOS 8 je Trojanac

Možeš bit fan Applea do neba ali ne možeš mi opravdavat ovakve poteze. Sve su to lopovi, ovo je samo dokaz da ih konkurencija itekako stišće. Dobro da je ovo napisano jer imam uz Lumiju i iPhone 4s i 5. Ako im smeta taj 4s neka ga maknu sa podrške i doviđenja a ne da ljudi ne mogu radit sa mobitelima jer im šteka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 19:11 (PlayMaker10).
 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
EchoOne kaže...

To je isto kao da kažeš bitno je da komp može na fejs, skajp i pročitat vijesti i da možeš spremit slike na njega sa mobitela. Zato komp i služi šta ne?

 

Oke, možda ne baš doslovno isto, ali slična je poanta. Nekima je mob puno više, a nekima baš samo to što ti kažeš. Mislim da se ovi drugi najviše i uzrujavaju oko updatea.

Nekome auto služi za mnogo više od vozanja, u njemu možeš spavati, razmnožavati se, jesti, piti, plesati, kad poželiš ti udari dlan od dlan.

 

Ne. Jednostavno ne.

15 godina
offline
iOS 8 je Trojanac

iOS je sam po sebi smeče šteta za ove jako dobre uređaje kaj je tak :( 

 
3 11 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Skinuo sam danas ios 8 doduše na ip5s, istina tražio me 5,7 gb ali kada je završio jednako ih mogu i dalje koristiti , mislim da je nekih 200 mb veći od ios-7.
Dobio sam mogućnost ubrzanog snimanja, i zdrastvenu kartu (dok je telefon zaključan, ako mi pozlije, udari me auto ili nešto vidjeti će se krvna grupa, da li sam alergičan na neke ljekove...) meni dosta.
Usput za nekih mjesec dana ce raditi airdrop na os x 10.10, opet zadovoljan :-)
12 godina
offline
iOS 8 je Trojanac

Ah bla bla bla. Ista stvar kao i sa 4 nakon iOSa 7. Isto tako je ovaj autor mogao kenjkat kako vas uredjaj nikad nece moci vise raditi kao nekad, pa je eto ipak dosao 7.1 s kojim mobitel leti kao i prvog dana. A i bas sam stavio osmicu na sestrin 4S 32 GB i radi super. No svaki apple dogadjaj mora privuci svu silu hejtera, pa ovakve gluposti nisu cudne.

 
6 1 hvala 2
14 godina
offline
iOS 8 je Trojanac
pozivam autora clanka na prijateljsku kavicu u zagrebu, donosim ip4s sa ios8 nadograđen 'ota' iz prve i bez ikakvog reseta. volio bih da mi pokaze na sto je mislio dok je spominjao da je aparat 'usmrcena, spora krntija'(?)
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Xanzzu kaže...

Čak i da to je istina, umiroviti telefon na ovakav način je đavolji potez, posebice s obzirnom da novi iPone plaćaš 3 bubrega i lijevu nogu.

Po tvojoj čudnoj računici od 3 bubrega i lijeve noge, u vrijednosti od par tisuća kuna, dobiješ daleko kvalitetnije izrađen uređaj s daleko ispoliranijim OS-om nego neki od 20 000 android modela - koji, uostalom, redovito koštaju otprilike 3 bubrega i pola lijeve noge.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 8:17 (mrsmith).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
mrsmith kaže...
Xanzzu kaže...

Čak i da to je istina, umiroviti telefon na ovakav način je đavolji potez, posebice s obzirnom da novi iPone plaćaš 3 bubrega i lijevu nogu.

Po tvojoj čudnoj računici od 3 bubrega i lijeve noge, u vrijednosti od par tisuća kuna, dobiješ daleko kvalitetnije izrađen uređaj s daleko ispoliranijim OS-om nego neki od 20 000 android modela - koji, uostalom, redovito koštaju otprilike 3 bubrega i pola lijeve noge.

Novi iPhone u hrvatsko će koštati 7000+ kn, a vjerojatno i debelo preko (8-9k), a kao što je to Petric već zaključio (http://www.bug.hr/komentari/9000-kuna-iphone-6/133780.aspx), dok je android uređaja bilo i biti će po svim cjenama, od super jeftinih do super skupih. To da su su android uređaji generano jeftiniji od ovoga je valjda jasno i svakom beskućniku tako da ja stvarno ne razumijem koga ti točno tu lažeš.

 

Uz to da dobiješ "daleko kvalitetnije izrađen uređaj s daleko ispoliranijim OS-om" ovisi i o vrsti uređaja, i osobnom doživljaju, a ja osobno mogu reći samo lol. :D

 

 

 

 

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 10:16 (Xanzzu).
15 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Xanzzu kaže...

Novi iPhone u hrvatsko će koštati 7000+ kn, a vjerojatno i debelo preko (8-9k), a kao što je to Petric već zaključio (http://www.bug.hr/komentari/9000-kuna-iphone-6/133780.aspx), dok je android uređaja bilo i biti će po svim cjenama, od super jeftinih do super skupih. To da su su android uređaji generano jeftiniji od ovoga je valjda jasno i svakom beskućniku tako da ja stvarno ne razumijem koga ti točno tu lažeš.

Valjda ti onda kupuješ otključane uređaje kod operatera po 7000 kn, ja neznam tko je tu lud. Uostalom kad već ciljaš na to - isto tako npr. otključani Galaxy S5 ili Xperia Z2 kod operatera koštaju 6000+ kn. Ovo ostalo nisam niti htio komentirati.

 

Ja nisam nikad platio svoje iPhone više od 3000 kn, i prilično blizu datuma kad su izašli - a to je neki premium koji si mogu priuštiti sveke dvije godine, s obzirom da nisam nikad imao problema s ni jednim.

 

To što vama Android korisnicima veliki proizvođači nabiju kompleks manje vrijednosti kad vam flagship telefon nakon 3-4 mjeseca zamijene s još novijim ne treba iskazivati hejtom prema Apple korisnicima.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 10:39 (mrsmith).
12 godina
neaktivan
offline
iOS 8 je Trojanac
Iphone 4s je napravljen za IOS 6, Iphone 5 je napravljen za IOS 7, Iphone 5s je napravljen u vrijeme IOS-a 7 i previđen je za IOS 8, nema smisla imati Iphone ako ti uređaj ne klizi ali doslovno ne klizi, ja sam kupio svoj 4S sa IOS 5.xx ne sjećam se više i digao ga na IOS 6, letio je bio kako i treba ali nakon prelaska na IOS 7 to više nije bilo to, staviti IOS 8 na 4s ne vidim smisao.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iOS 8 je Trojanac

Nisam pretjerano zadovoljan. Nema one fluidnosti kao na 7ici. 

 

Recimo kad je zakljucan i stisnes home button,ekran se pali postupno nekako i nije fluidno kao na 7ici. U jos nekim aplikacijama je malo spor i kao da steka,ali pripisat cu to tome sta aplikacije nisu azurirane za/na 8icu. Neckam se dali da ga vratim na 7icu ili da 'pretrpim' ovo dok ne dode update neki.

 

Imam i5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
donzega kaže...
nema smisla imati Iphone ako ti uređaj ne klizi ali doslovno ne klizi, ja sam kupio svoj 4S sa IOS 5.xx ne sjećam se više i digao ga na IOS 6, letio je bio kako i treba ali nakon prelaska na IOS 7 to više nije bilo to, staviti IOS 8 na 4s ne vidim smisao.

Kliziti ti može u dupe, za OS se kaže da radi fluidno :)

 

No, evo kolega je baš napravio restore 4S na čisti iOS 8 i radi perfektno. Problem nastane kad se napravi update sa 7-ice, onda se uspori. No, ništa što neće sljedeći manji update riješiti, vjerujem.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 11:31 (mrsmith).
14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
mrsmith kaže...

Valjda ti onda kupuješ otključane uređaje kod operatera po 7000 kn, ja neznam tko je tu lud. Uostalom kad već ciljaš na to - isto tako npr. otključani Galaxy S5 ili Xperia Z2 kod operatera koštaju 6000+ kn. Ovo ostalo nisam niti htio komentirati.

 

Ja nisam nikad platio svoje iPhone više od 3000 kn, i prilično blizu datuma kad su izašli - a to je neki premium koji si mogu priuštiti sveke dvije godine, s obzirom da nisam nikad imao problema s ni jednim.

 

To što vama Android korisnicima veliki proizvođači nabiju kompleks manje vrijednosti kad vam flagship telefon nakon 3-4 mjeseca zamijene s još novijim ne treba iskazivati hejtom prema Apple korisnicima.

 

Između operatora postoje deseci ako ne i stotinu ugovornih opcija a time i cijena mobitela, mogao si ga platiti i jednu kunu.

Pa kako netkome s imalo zdrave pameti može na taj način uspoređuje cijene?

 

Ali ne glavno da si ti uspio zaključiti da je 6000 = 7000 kn (i to je kao najniža uzeta cijena). 

 

S druge strane ja nisam svjestan za ijednog proizvođača mobitela koji flagshipe izbacuje na tromjesečno bazi, pa te molim da budeš toliko slobodan i navedeš jednog. Ili te buni to što postoji desetak firmi koji koriste android i svaki na tržište izbacijue svoj proizvod? 

 

Koje drugo nećeš komentirati? Ja te lijepo molim da komentiraš.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
15 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Xanzzu kaže...

Između operatora postoje deseci ako ne i stotinu ugovornih opcija a time i cijena mobitela, mogao si ga platiti i jednu kunu.

Pa kako netkome s imalo zdrave pameti može na taj način uspoređuje cijene?

 

Ali ne glavno da si ti uspio zaključiti da je 6000 = 7000 kn (i to je kao najniža uzeta cijena). 

 

S druge strane ja nisam svjestan za ijednog proizvođača mobitela koji flagshipe izbacuje na tromjesečno bazi, pa te molim da budeš toliko slobodan i navedeš jednog. Ili te buni to što postoji desetak firmi koji koriste android i svaki na tržište izbacijue svoj proizvod? 

 

Koje drugo nećeš komentirati? Ja te lijepo molim da komentiraš.

Ne ide mi se preduboko u off-topic s tobom, oprosti. Uglavnom, ja sam komentirao način na koji si tako uzrujano konstatirao da iPhone košta koliko košta, kad s druge strane i Android takve razine košta možda 10% manje. Ovo tromjesečno je bilo, kao što si mogao i sam shvatiti, u najmanju ruku sarkastično - čemu nabrajati primjere kad već i ptica na grani zna da se verzije i modeli Android telefona štancaju kao na traci. Svaki tjedan model jedan. I da, meni je 6000 više manje jednako 7000 kn, ako bi već za nešto davao tolike novce.

 

Sjećam se kad je izašao Galaxy S3.. prvi put kad sam ga imao prilike isprobati iz prve ruke, onaj dojam žive plastike, kao da ga je netko izvadio iz Kinder jajeta, a košta 5000 kn... ne može se opisati.

 

Najblaže rečeno, osjećao bi se pokradeno da kupim takvu kvalitetu za te novce, pa da ima neznam ni ja kakav hardver unutra.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -II- Bnet: Gaap#2615
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 12:53 (mrsmith).
15 godina
neaktivan
offline
iOS 8 je Trojanac

imam galaxy s2 na kojem sam do sad mjenjao 3x operativni sustav, sad mi je zadnji omega-rom sa samo facebook i messanger aplikacijom jer su me prestale pucat android sheme s ps igrama i stvarima koje iOS nema.

Optimizirao sam si mobitel za zvat,chat, internet i slikat ponekad.

mob mi se redovno rusi cak i u google-u search widgetu, a zivci mi skoce kad shvatim da moram upaliti okretanje ekrana...

 

prijatelj mi ima 3gs, stabilniji je i nekad fluidniji od moga, baterija mu zacudjujuce dulje traje a moj je na drugoj

 

 

 
7 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
PlayMaker10 kaže...

Možeš bit fan Applea do neba ali ne možeš mi opravdavat ovakve poteze. Sve su to lopovi, ovo je samo dokaz da ih konkurencija itekako stišće. Dobro da je ovo napisano jer imam uz Lumiju i iPhone 4s i 5. Ako im smeta taj 4s neka ga maknu sa podrške i doviđenja a ne da ljudi ne mogu radit sa mobitelima jer im šteka.

 

Jelda, sram ih bilo, kako su mogli izbacit update za uređaj star 3 godine?
12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Brale kaže da je iOS smeće sa tvrdim Č. Kakav tupeto. A i Petric me sve više razočarava čudnim tekstovima. Jučer sam na ženin iPhone 4s instalirao iOS 8 i sve radi apsolutno isto kao i prije. Ista stvar je i s mojim iPhone 5. Štopao sam nekoliko aplikacija prije i poslije upgradea i sve je isto kao što rekoh.
13 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Brainbow kaže...
Brale kaže da je iOS smeće sa tvrdim Č. Kakav tupeto. A i Petric me sve više razočarava čudnim tekstovima. Jučer sam na ženin iPhone 4s instalirao iOS 8 i sve radi apsolutno isto kao i prije. Ista stvar je i s mojim iPhone 5. Štopao sam nekoliko aplikacija prije i poslije upgradea i sve je isto kao što rekoh.
Ma kako može raditi isto kao i prije kad tu imamo posla sa zavjerom neslućenih razmjera... Kako ne razumiješ? {#}
Evo jedne ilustracije Cook-a u njegovom uredu... Nažalost, postoji sam ilustracija jer u njegov ured nitko ne može ući sa kamerom kako ne bi potvrdio ono što svi znamo... Apple namjerno usporava svoje starije telefone... {#}

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
A braco šta da ti kažem? Uzeja sam štopericu i izmirija vrime otvaranja nekoliko aplikacija prije i posli instalacije iOS 8. Vrime je ISTO. Jebe se meni za Apple, ali to ti je istina. Šta ću lagat. Ne znan razlog tvog komentara.
13 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Brainbow kaže...
A braco šta da ti kažem? Uzeja sam štopericu i izmirija vrime otvaranja nekoliko aplikacija prije i posli instalacije iOS 8. Vrime je ISTO. Jebe se meni za Apple, ali to ti je istina. Šta ću lagat. Ne znan razlog tvog komentara.

Šala? Joke? Zeka peka? {#}

13 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Brainbow kaže...
A braco šta da ti kažem? Uzeja sam štopericu i izmirija vrime otvaranja nekoliko aplikacija prije i posli instalacije iOS 8. Vrime je ISTO. Jebe se meni za Apple, ali to ti je istina. Šta ću lagat. Ne znan razlog tvog komentara.

Kako isto? Zar nisi uvidio razliku od 3 desetinke? Štoperica je kineska, 100%. Smijeh

Stručnjak za odmaganje...
9 godina
protjeran
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
mario.L_hr kaže...
Brainbow kaže...
A braco šta da ti kažem? Uzeja sam štopericu i izmirija vrime otvaranja nekoliko aplikacija prije i posli instalacije iOS 8. Vrime je ISTO. Jebe se meni za Apple, ali to ti je istina. Šta ću lagat. Ne znan razlog tvog komentara.

Kako isto? Zar nisi uvidio razliku od 3 desetinke? Štoperica je kineska, 100%. Smijeh

Pa i iPhone je kineski proizvod al' ne 100% Dio je korejski Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
iOS 8 je Trojanac

nadogradnja iOS-a svemirski je brod u odnosu na nadogradnju bilo kojeg drugog operacijskog sustava.

 

Blackberry 10 se nadograđuje sasvim zadovoljavajuće.

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
bugussimo kaže...

Pa i iPhone je kineski proizvod al' ne 100% Dio je korejski Smijeh

Touché. {#}

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 8 je Trojanac

U vremenu u kom živimo sve je više pametnih uređaja, a sve manje pametnih ljudi.

http://www.webmarketing-design.com
14 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
mrsmith kaže...
donzega kaže...
nema smisla imati Iphone ako ti uređaj ne klizi ali doslovno ne klizi, ja sam kupio svoj 4S sa IOS 5.xx ne sjećam se više i digao ga na IOS 6, letio je bio kako i treba ali nakon prelaska na IOS 7 to više nije bilo to, staviti IOS 8 na 4s ne vidim smisao.

Kliziti ti može u dupe, za OS se kaže da radi fluidno :)

 

No, evo kolega je baš napravio restore 4S na čisti iOS 8 i radi perfektno. Problem nastane kad se napravi update sa 7-ice, onda se uspori. No, ništa što neće sljedeći manji update riješiti, vjerujem.

svoje osobne sklonosti i zelje nemoj nametati drugima. {#}

 

sučelje se ponasa "tecno" kad pomakom prsta slika glatko klizi i prati isti. ne vidim neku jezicnu pogrsku u donzeginom izricaju, koliko vidim u tvojem; koristis tudjice da bi se izrazio, dok za isti pojam postoji dovoljno prikladna hrvatska rijec.

 

i btw, lijepo je netko prije napisao: kukate, a apple jos uvijek dozvoljava povratak na iOS7, i to ne samo za 4s, vec i za sve ostale uredjaje. Link

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 12:45 (flash6).
16 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
Borostef kaže...
skank666 kaže...

meni je super što su svaku ajfon temu dođu droidi... :D (ali svaku)

 

A je zadivljujuće... Ja nemam Android pa zato u Android temama šutim... 

Je, a šta da radimo mi koji imamo i android i iOs?
Normalno da prigovaramo na obje teme :P
Ja neću upgradeati iz jednostavnijeg razloga...
-jailbrakeani ajfon(i ajped) mi je draži :) 
ok sad da nastavim sa praćenjem teme. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Re: iOS 8 je Trojanac
overhaul kaže...

Je, a šta da radimo mi koji imamo i android i iOs?

Kupite WP 8.1.{#}

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
neaktivan
offline
iOS 8 je Trojanac

Apple je napravio dobar posao sa novim IOS 8. Zato što savršeno radi na iPad-u. Ne razumijem zašto ljudi rade update na iPhone 4S jer to je suludo. Jedanput sam se opekao i više ne... iPhone 3GS

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice