Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora vra

poruka: 7
|
čitano: 1.812
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora vra".
15 godina
offline
Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora vra

Kao i mnogi, Razer je također s ovim želio ubosti koju "kintu" na temu pandemije. Ipak, opekli su se. Što je nisu klasificirali u rangu običnih medicinskih maski? Eto, zaustavlja kapljice sline. Što to nije bilo ključno zaustaviti tj. umanjiti da se širi uokolo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora vra

lažno oglašavanje(nje)?! pa-kaaaaak, pa-kaaaak? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora vra

Nije li u vrijeme pandemije bilo bolje nositi medicinske maske koje koliko toliko štite, a ne ovo čudo u bojama koje ne služi ničemu (osim da Razer pokupi lovu).

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora vra

Placebo efekt jedno, drugo i treće. Empirijski dokazano po tko zna koji put u zadnjih stotinjak godina. 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora vra

Zgrožen i iznenađen da je netko u vrijeme pandemije pokušao i zaradio pare...pa ipak je opće poznata informacija da su se svi brinuli da nesebično zaštite bake, neovisno o tome koliko koštalo...a i što sad, pa ne nosiš masku radi sebe nego radi drugih, tako da, bolje išta nego ništa...negoli, kako je mladom lavu HDZ-a, zna li se što? 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora

Ide mu bolje nego ikad:

https://www.24sata.hr/news/potvrda-mihalic-je-osuden-zbog-krivotvorenja-2020-drzava-mu-ipak-daje-posao-uvoza-testova-906967

U zatvor nije išao, lova ostala, otvorio novu firmu i dalje po starom, za silovanje i ostalo isto nikad ne bude osuđen...

Ipak se isplati biti u HDZ-u 

 

P.S. 21 godina i dobije godinu dana maloljetničkog  i ni to ne treba odslužit jer smatraju da ne bude ponovio djelo 

A čudimo se slučajevima Horvatinčić i Banožić....

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2024 12:11 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: Razer zbog lažnog oglašavanja "N95" maske mora
učo kaže...

Nije li u vrijeme pandemije bilo bolje nositi medicinske maske koje koliko toliko štite, a ne ovo čudo u bojama koje ne služi ničemu (osim da Razer pokupi lovu).

Misliš porez na budale?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice