Foobar2000

poruka: 377
|
čitano: 123.632
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Evo... tko je još obožavatelj ovog iznimnog programa za slušanje mjuze?

 

Podrška za sve moguće formate, replaygain, odličan tag editor, hrpa plugina (npr. last.fm, coverflow, razne vizualizacije i sl.), apsurdno mali memory footprint i CPU usage (koristi svega 15 MB rama, u usporedbi sa MediaMonkeyem koji je isto odličan ali ždere skoro 200 MB)

jedina mana je to što ne podržava transfer na portable media playere... zato imam mediamonkey koji u najnovijoj verziji podržava i iphone firmware 2.x

 

evo screenshot mog layouta - radi se o columns UI interfaceu sa filterima (žanr, artist, album, godina) gore, ispod toga je tabbed playlist (gdje može biti filter selection, ili search results), a ispod toga coverflow

 

postajte vaše screenshotove

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2008 16:18 (Gerontius).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Foobar2000

Potpisujem navedeno, foobarova prednost i jest u simplificiranosti svega, ali i potencijalu za mnogo više. Ipak, kod mene je jako jednostavan:

Doć će Zoka da vas roka
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Foobar2000

Mogu samo reći, foobar2000 je bolest. Koristim ga otkad sam čuo u BUGu za njega, sve drugo sam iste sekunde izbrisao.

 

Potpisujem sve navedeno, al kod mene je isto malo jednostavniji (valjda zato i koristi svega 5 mb kod mene).

foobar2000 foobar2000
foobar2000 foobar2000
"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Isto ga koristim otkad sam prvi put u BUG-u čitao o njemu. Iako sam prije svako malo mijenjao izgled, već duže vrijeme koristim nešto izmijenjeni azrael...

Mušice mu tuste!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 16:04 (marv11).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Foobar2000

Evo moga. Malo sam ga izmodificiro, tek toliko.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 17:56 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

probao sam jos davno i svidja mi se, ali iz principa ga necu stavit dok ne bude v1.0

jel se to ocekuje u doglednoj buducnosti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Jednostavno je za mene najbolji player.

Foobar2000 Foobar2000
Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Foobar2000

Najbolji player koji znam. Upravo sam zbog njegove brzine prešao s Winampa na Foobar2000

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

koristim foobar već nekih 4 god.

Brz je, jednostavan, a opet ima puno opcija.

Koristim verziju 0.9.4.5, nekako mi bolje leži nego nove verzije.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Foobar2000

Novi skin

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Odličan player! Iako nije verzija 1.0, nikakvih problema nema. Niti jednom mi se nije srušio.

 

Koristim Dawxxx666ov layout.

Layout Layout
Layout2 Layout2
You only got one finger left And its pointing at the door
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 15:28 (Vulgaris).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Foobar2000

e ovako. prije par dana sam deinstalirao winamp i instalirao foobar. i sada želim instalirati onaj dodatak koji na msn-u prikazuje što se trenutno svira. ali ne mogu ga instalirati. kad odabirem lokaciju u koju ću ga instalirati moram odabrati baš onu u kojoj je instaliran winamp, a winamp mi nije instaliran pa nikako ne mogu kliknuti next. postoji li koje rješenje ili baš moram instalirati winamp?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Naj jaci audio player,brz jednostavan ma sta serem No.1 Topla preporuka svima

Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
jurluk kaže...

e ovako. prije par dana sam deinstalirao winamp i instalirao foobar. i sada želim instalirati onaj dodatak koji na msn-u prikazuje što se trenutno svira. ali ne mogu ga instalirati. kad odabirem lokaciju u koju ću ga instalirati moram odabrati baš onu u kojoj je instaliran winamp, a winamp mi nije instaliran pa nikako ne mogu kliknuti next. postoji li koje rješenje ili baš moram instalirati winamp?

 Plugin se zove MSN Now Playing. Nakon što ga skineš sa ovog linka, smjesti file u components folder. Nakon što pokreneš foobar, idi u postavke (file - preferences). Ispod kartice "Default User Interface" će ti se nalaziti "MSN now playing". Odaberi, te pod stavkom "MSN format" zamijeni 0 sa 1, te 1 sa 0 (treba izgledati ovako: "{0} - {1}". Neka "Windows Live Messenger Mode" bude isključen i to je to. Naravno u WLM mora biti uključena opcija "Show what I'm listening to".
You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
offline
RE: Foobar2000
Vulgaris kaže...
 Plugin se zove MSN Now Playing. Nakon što ga skineš sa ovog linka, smjesti file u components folder. Nakon što pokreneš foobar, idi u postavke (file - preferences). Ispod kartice "Default User Interface" će ti se nalaziti "MSN now playing". Odaberi, te pod stavkom "MSN format" zamijeni 0 sa 1, te 1 sa 0 (treba izgledati ovako: "{0} - {1}". Neka "Windows Live Messenger Mode" bude isključen i to je to. Naravno u WLM mora biti uključena opcija "Show what I'm listening to".
 e tooo care. hvalaSmijeh
16 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Zanima me jel Foobar pokazuje bitrate od pjesama?

BUG rulz!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
Creative kaže...

Zanima me jel Foobar pokazuje bitrate od pjesama?

 Da, no ovisi o layoutu.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
Vulgaris kaže...
Creative kaže...

Zanima me jel Foobar pokazuje bitrate od pjesama?

 Da, no ovisi o layoutu.
 Znaš li mozda koji da je onako tamnije boje i da prikazuje bitrate?
BUG rulz!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
Creative kaže...
Vulgaris kaže...
Creative kaže...

Zanima me jel Foobar pokazuje bitrate od pjesama?

 Da, no ovisi o layoutu.
 Znaš li mozda koji da je onako tamnije boje i da prikazuje bitrate?
 Pogledaj ovaj moj layout iznad. Inače prikazuje bitrate, no samo što je bio isključen kada sam "slikao".

Ako imaš veliku bazu mp3-ca, onda ti je dobar layout od doktor1.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
Vulgaris kaže...
Creative kaže...
Vulgaris kaže...
Creative kaže...

Zanima me jel Foobar pokazuje bitrate od pjesama?

 Da, no ovisi o layoutu.
 Znaš li mozda koji da je onako tamnije boje i da prikazuje bitrate?
 Pogledaj ovaj moj layout iznad. Inače prikazuje bitrate, no samo što je bio isključen kada sam "slikao".

Ako imaš veliku bazu mp3-ca, onda ti je dobar layout od doktor1.
 Hvala! Budem isprobao.... inace nemam puno muzike na kompu vec mjuzu dobivam mjesecno na dvdima pa to preslušavam a onda mi je vazno da vidim bitrate i dal je VBR ili CBR.
BUG rulz!
16 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Program RULA

jako je dobrar i ima bolju kvalitetu od winampa

podržava i FLAC format koji winamp ne podržava

Proporuka!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
Gerontius kaže...

Evo... tko je još obožavatelj ovog iznimnog programa za slušanje mjuze?

 

Podrška za sve moguće formate, replaygain, odličan tag editor, hrpa plugina (npr. last.fm, coverflow, razne vizualizacije i sl.), apsurdno mali memory footprint i CPU usage (koristi svega 15 MB rama, u usporedbi sa MediaMonkeyem koji je isto odličan ali ždere skoro 200 MB)

jedina mana je to što ne podržava transfer na portable media playere... zato imam mediamonkey koji u najnovijoj verziji podržava i iphone firmware 2.x

 

evo screenshot mog layouta - radi se o columns UI interfaceu sa filterima (žanr, artist, album, godina) gore, ispod toga je tabbed playlist (gdje može biti filter selection, ili search results), a ispod toga coverflow

 

postajte vaše screenshotove


Yup odličan player sve stoji osim ovog blondanog postoji mogucnost i za iphone i applov ipod Namigiva  Foo_dop
Evo i mojega Osmijeh   
 
Foobar panels_ui Foobar panels_ui
MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
16 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Mogu li nekako promijeniti onog smješka što je zaokružen crveno na slici nekom svojom slikom, ako mogu kako? Hvala.

?? ??
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Foobar2000

Evo jedan isto jako zanimljiv program koji se zove spotify: http://www.bug.hr/forum/topic/internet/spotify/11942.aspx

Pročitajte više u priloženoj temi...

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
Razer_Copperhead kaže...

Mogu li nekako promijeniti onog smješka što je zaokružen crveno na slici nekom svojom slikom, ako mogu kako? Hvala.

 
Sliku nazovi folder.jpeg te je ubaci u folder gdje ti se nalaze pjesme.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
RE: Foobar2000
Vulgaris kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Mogu li nekako promijeniti onog smješka što je zaokružen crveno na slici nekom svojom slikom, ako mogu kako? Hvala.

 
Sliku nazovi folder.jpeg te je ubaci u folder gdje ti se nalaze pjesme.
 Hvala ti.
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
15 godina
offline
Foobar2000

Evo da uskrsnem ovu temu..

 

Jučer je izašla finalna verzija foobara v1.0, nakon više od 8 godina razvoja konačno puna verzija..

 

No to je samo broj, foobar je već više godina "gotov" i stabilan player..

 

Evo screenshot mog layouta - Columns UI:

 

http://i48.tinypic.com/2j62uk5.png

Žrtva nepouzdanosti kontracepcije
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
offline
RE: Foobar2000
DhulKarnain kaže...

probao sam jos davno i svidja mi se, ali iz principa ga necu stavit dok ne bude v1.0

jel se to ocekuje u doglednoj buducnosti?

Evo jučer je izašla v1.0 Cool

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
16 godina
offline
RE: Foobar2000
nontryer kaže...

Evo da uskrsnem ovu temu..

 

Jučer je izašla finalna verzija foobara v1.0, nakon više od 8 godina razvoja konačno puna verzija..

 

No to je samo broj, foobar je već više godina "gotov" i stabilan player..

 

Evo screenshot mog layouta - Columns UI:

 

http://i48.tinypic.com/2j62uk5.png

Možeš li mi pojasniti kako si uspio namjestit tu temu i kako si uspio staviti s lijeve strane ono info, library, biography, lyrics?

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Foobar2000

Temu sam sam složio, malo sam se igrao sa panelima i to je to. Mogu uploadat .fcl i samo ga importaš u preferences/display/columns ui/import fcl..

 

I naravno za skin treba: foo_uie_biography, foo_uie_lyrics3 i foo_uie_albumlist i naravno columns UI - u slučaju da ne znaš, njih strpaš u folder components i to je to..

 

.fcl download

 

EDIT: Updatean link ako nekom još treba..

 

Žrtva nepouzdanosti kontracepcije
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2011 23:22 (nontryer).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice