Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem svij

poruka: 6
|
čitano: 2.285
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem svij".
8 godina
offline
Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem svij

Uvijek ista priča - čim malo zagusti, opali po radnicima.

Ja rekoh
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem
Feudalac kaže...

Uvijek ista priča - čim malo zagusti, opali po radnicima.

Pa ljudi su '91 ginuli za to, ne znam cemu se cudis i u cemu je problem, to je bila zelja RH gradjana, branitelja, cilj demokratskih promjena i uvodjenja kapitalizma.

14 godina
offline
Re: Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem
LudaRajcica kaže...
Feudalac kaže...

Uvijek ista priča - čim malo zagusti, opali po radnicima.

Pa ljudi su '91 ginuli za to, ne znam cemu se cudis i u cemu je problem, to je bila zelja RH gradjana, branitelja, cilj demokratskih promjena i uvodjenja kapitalizma.

Hoćeš reći da nije bio problem u tome što su iz Srbije nadirali četnici uz pomoć domaćih pomagača, također četnika, te tadašnje JNA, a gdje god te delije dođoše sve porušiše, pobiše, silovaše, rastjeraše, popališe, opljačkaše ...?!

 

Znači hoćeš reći kako je zapravo za sve to zlo kriv mrski kapitalizam, a ne Srbijanski nacionalizam i grabež za terotirijima drugih država?!

 

Vau!

 

Zbilja jedan novi pogled na sve to, znači iapl je samo kapitalizan kriv za sve to?!

 

Uh!

12 godina
offline
Re: Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem
LudaRajcica kaže...
Feudalac kaže...

Uvijek ista priča - čim malo zagusti, opali po radnicima.

Pa ljudi su '91 ginuli za to, ne znam cemu se cudis i u cemu je problem, to je bila zelja RH gradjana, branitelja, cilj demokratskih promjena i uvodjenja kapitalizma.

 Never go full retard.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem
Jehonan kaže...
LudaRajcica kaže...
Feudalac kaže...

Uvijek ista priča - čim malo zagusti, opali po radnicima.

Pa ljudi su '91 ginuli za to, ne znam cemu se cudis i u cemu je problem, to je bila zelja RH gradjana, branitelja, cilj demokratskih promjena i uvodjenja kapitalizma.

Hoćeš reći da nije bio problem u tome što su iz Srbije nadirali četnici uz pomoć domaćih pomagača, također četnika, te tadašnje JNA, a gdje god te delije dođoše sve porušiše, pobiše, silovaše, rastjeraše, popališe, opljačkaše ...?!

 

Znači hoćeš reći kako je zapravo za sve to zlo kriv mrski kapitalizam, a ne Srbijanski nacionalizam i grabež za terotirijima drugih država?!

 

Vau!

 

Zbilja jedan novi pogled na sve to, znači iapl je samo kapitalizan kriv za sve to?!

 

Uh!

 ti si malo nor, ahahahaha

 

Birali smo kapirtal i odabrali smo, samostalno, da udjemo u konflikt! To je bio izbor! Znalo se da ce do rata doci ali je to izrodima odgovaralo, tako su si lijepo podjelili nacionalno dobro, rasprodali, zaradili i stvorili VUKOJEBINU RH!!!! u kojoj danas zivis/mo.

 

i to je jedina, prava, istina....

 

a te nazzzzzionalistiche RH ili SERB spike, pustaj za neke politicke, debilne, forume!

15 godina
offline
Tesla će desetkovati svoju radnu snagu diljem svij

desetkovati. pa jel dotle došlo?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 11:53 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice