Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za 26.

poruka: 10
|
čitano: 5.660
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za 26.".
Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za 26.

I sve je OK ... ali i dalje ne!

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

I sve je OK ... ali i dalje ne!

 

 

upravo to

14 godina
offline
Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za 26.

s obzirom da se hvale Volvo-genetikom, mnijem da je motor tro-cilindraš, kakav je u XC40 Volvou...

 

nema 1.5 4-cilindraša

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za
Stric_Jura kaže...

s obzirom da se hvale Volvo-genetikom, mnijem da je motor tro-cilindraš, kakav je u XC40 Volvou...

 

nema 1.5 4-cilindraša

 piše već u naslovu da je 4-cilindraš. Možda su promijenili nakon što su pročitali tvoj komentar :-)

14 godina
offline
Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za 26.

Ovo s 540° kamerom je žešća glupost. Naime, kamere su mu postavljene na nepovoljnim pozicijama tako da se ne vidi niti ono što je 30cm od automobila, a kamo li ono što je ispod njega. Stavili su opciju ghostanog prikaza auta, ali tu ne služi ničemu jer vidite da je ispod nedefinirana grayed out površina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za
Stric_Jura kaže...

s obzirom da se hvale Volvo-genetikom, mnijem da je motor tro-cilindraš, kakav je u XC40 Volvou...

 

nema 1.5 4-cilindraša

 Piše da je novo razvijeni, a ovo potvrda da ipak je 4 cilindra.

 https://www.geely.ae/all-new-coolray/

 

 

14 godina
offline
Re: Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za
Tamo još 2005 kupio sam tada nepoznati ali novi iz salona Chevrolet Aveo. Naravno svi su me poznanici, prijatelji i članovi obitelji nagovarali da kupim novi auto poznate marke po mogućnosti europski ili japanski auto, ali ja sam kupio Avea i vjerujte mi nisam pogriješio! Vozio sam ga do 2012 prešao u tih 7 godina 130000 km i jedino što sam promjenio van redovnih servisa bila je pumpa goriva i akumulator. Iskreno jedina mana mu je bila potrošnja...ukratko mislim da nema mjesta skepticizmu spram kineskih vozila pogotovo u 2024 godini i tvrtci koja je vlasnik renomiranog brenda kao što je Volvo. Siguran sam da kod nas u društvu prevladava "balkanski sindrom" (želim da me svi vide u dobrom autu) i to je jedina mana Gellya...lp
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za

ili kako prva dva komentara svjedoče:

 

žena iz sela, avto iz Nemačku!

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za

Taj Chevrolet je zapravo Daewoo i bio je južnokorejski, a ne kineski

8 godina
offline
Re: Geely Coolray uz iznimno bogat paket opreme za
Koliko od toga plaća ccp?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice