Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p

poruka: 11
|
čitano: 2.634
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p".
8 godina
offline
Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p

Muskova izjava da je vozač u autu samo zbog legal reasons, danas dobiva novo značenje.

 

 

 

 

 

 

 

Da oni ne moraju platiti, ako ste sekundu nagađali što sam htio reći... 

Ali nije prošlo, možda je zato jako zanimljiv tajming njegove objave o skorom "otkrivanju" robotaksija

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2024 12:30 (Feudalac).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p

A naši vrli forumaši priželjkuju level 4/5 samo da ne bi njihov omiljeni brend bio odgovoran, nego da se sve prebaci na državu 

 

Kaj ti je slijepa ljubav...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p

bome, vrti para i gdje se mnoga burgija slomila 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p

jabuka inžinjer koji je igra igru na mobitelu...i to nije štedio papučicu gasa...nebi mu ja dao NIŠTA

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p

Jeftinija je nagodba nego tuzakanje godinama. Preskupi odvjetnici.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginulo
Ante kaže...

Jeftinija je nagodba nego tuzakanje godinama. Preskupi odvjetnici.

 Musk je rekao da oni neće (never je riječ koju je upotrijebio) nikad popustiti tužbama. 

Ja rekoh
16 godina
online
Re: Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginulo
Feudalac kaže...

Ali nije prošlo, možda je zato jako zanimljiv tajming njegove objave o skorom "otkrivanju" robotaksija

Jedini razlog zasto je bubnuo tu glupost je vijest o tome da Tesla otkazuje Model 2.

Ta vijest je zesce sjebala dionicu pa je idiot trebao neku laz da opet izmanipulira stock market.

Da ne velim da im je earnings report u zescem kurcu, sa jako losim projekcijama za iduce kvartale.

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
14 godina
offline
Re: Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginulo
nixass kaže...
Feudalac kaže...

Ali nije prošlo, možda je zato jako zanimljiv tajming njegove objave o skorom "otkrivanju" robotaksija

Jedini razlog zasto je bubnuo tu glupost je vijest o tome da Tesla otkazuje Model 2.

Ta vijest je zesce sjebala dionicu pa je idiot trebao neku laz da opet izmanipulira stock market.

Da ne velim da im je earnings report u zescem kurcu, sa jako losim projekcijama za iduce kvartale.

 Mislim da mu je vrijednost dionice tesle medu zadnjim stvarima o kojima se brine, u vise navrata je dao do znanja da su rezultati i long-term fokus.

A niti meni kao "dionicaru" tesle nije stalo.

Ono sto tesla radi ne radi nitko drugi u svijetu i to je jedino bitno, 50 dolara sutra gore pa sljedeci tjedan 100 dolara dolje nista ne znaci.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3-iP12-P7Pro
8 godina
offline
Re: Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginulo
EZY-E kaže...

 Mislim da mu je vrijednost dionice tesle medu zadnjim stvarima o kojima se brine, u vise navrata je dao do znanja da su rezultati i long-term fokus.

A niti meni kao "dionicaru" tesle nije stalo.

Ono sto tesla radi ne radi nitko drugi u svijetu i to je jedino bitno, 50 dolara sutra gore pa sljedeci tjedan 100 dolara dolje nista ne znaci.

 Nema lijepih riječi kojima bi ti mogao objasniti koliko si u krivu. Njegovo osobno bogatstvo je većim dijelom u Tesli. Njegova kompnzacija kao glavnog direktora je vezana za vrijednost dionica. Njegov krvavo vođeni rat protiv short sellera dokazuje suprotno.

 

Djela i korist su dokazi, verbalne bljuvotine samo drugi način da podigne dionice i odbaci kritike. Tko god kaže da ga nije briga koliko para ima - ili je budala ili lažov. A znamo da nije budala...

 

 

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2024 19:25 (Feudalac).
14 godina
offline
Re: Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginulo
Feudalac kaže...
EZY-E kaže...

 Mislim da mu je vrijednost dionice tesle medu zadnjim stvarima o kojima se brine, u vise navrata je dao do znanja da su rezultati i long-term fokus.

A niti meni kao "dionicaru" tesle nije stalo.

Ono sto tesla radi ne radi nitko drugi u svijetu i to je jedino bitno, 50 dolara sutra gore pa sljedeci tjedan 100 dolara dolje nista ne znaci.

 Nema lijepih riječi kojima bi ti mogao objasniti koliko si u krivu. Njegovo osobno bogatstvo je većim dijelom u Tesli. Njegova kompnzacija kao glavnog direktora je vezana za vrijednost dionica. Njegov krvavo vođeni rat protiv short sellera dokazuje suprotno.

 

Djela i korist su dokazi, verbalne bljuvotine samo drugi način da podigne dionice i odbaci kritike. Tko god kaže da ga nije briga koliko para ima - ili je budala ili lažov. A znamo da nije budala...

 

 

 Musk je najbogatiji covjek na planeti Zemlji, zivi u nekoj Boxable kucici i putuje privatnim avionom na posao, mislis li da ga je briga za 100 milijuna gore/dolje?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3-iP12-P7Pro
14 godina
offline
Iz Tesle se nagodili s obitelji žrtve poginuloga p
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3-iP12-P7Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice