Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

poruka: 13
|
čitano: 6.626
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki".
15 godina
offline
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

Brzinski pregled cijena na google-u: Geely Zeekr 007 31,680 USD - Xiaomi SU7 30,408 USD za bazne modele. Moguće da je SU7 cijena iskazana bez trošarina, odnosno samo preračunata iz yuana.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran
Izgleda čisto OK, vrijeme će pokazati kvalitetu i istinost brojki.Ako dojde do nas cijena će biti X2.
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

Opravdanja koja navode SAD i Europa da bi blokirali prodor kineskih proizvoda su zadnji trzaji, jer pocet ce se i narod buniti kada vidi ove oscilacije u cijenama medu kontinentima

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2024 21:06 (stirko55).
 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran
stirko55 kaže...

Opravdanja koja navode SAD i Europa da bi blokirali prodor kineskih proizvoda su zadnji trzaji, jer pocet ce se i narod buniti kada vidi ove oscilacije u cijenama medu kontinentima

 Gdje ce se bunit? Na Facebooku :)?

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
14 godina
offline
Re: Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran
zzib kaže...

Brzinski pregled cijena na google-u: Geely Zeekr 007 31,680 USD - Xiaomi SU7 30,408 USD za bazne modele. Moguće da je SU7 cijena iskazana bez trošarina, odnosno samo preračunata iz yuana.

 

Da, to su doslovno "prevedene" kineske cijene i nema šanse da budu i blizu tome dok doplove u EU ili Ameriku.

 

Također sam CEO Xiaomia je izjavio da im treba barem 3-5 godina da dostignu Teslu. Zašto bi itko kupovao njihova vozila prvih par generacija dok se ne riješe dječijih bolesti?

14 godina
offline
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

Haha, ubojica Tesle ... koliko samo puta su Xiaomijevi mobiteli bili "ubojice iPhone-a", sad će valjda svaki auto kojeg izbace bit ubojica nekog Tesle 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

Dobro jutro dragi vlasniče Xiaomi automobila, znamo da već kasnite na posao, ali ipak: kako biste ubacili u D pogledajte ove tri reklame. 

Moj PC  
8 0 hvala 2
6 godina
offline
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

čisto me zanima aspekt sigurnosti u ovim čudesima (da li auti mogu postati botneti ili tako nesto...) Tesla ionako snima sve stalno uvijek....

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran
Liberalni kapitalizam na samrtnoj postelji kad se uspostavi da domace trziste treba carinom stititi od uvoza.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

mi smo za zelenjavu...ali samo ako kupujete naše preskupe munjovoze...jeftinu i pristupačne djepu munjovoze iz uvoza ubit će mo trošarinama...ali mi smo za zelenu tranziciju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

Linije sa stražnje strane su mi lijepe, ali prednji dio ubi bože. Ne mogu probaviti ta svijetla kao da gledam japanske aute iz ranih 2000-tih.

 

Edit: Naravno da je napravljen u rekordnom roku kad je subvencioniran od države.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 16:16 (Entry Point).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran
HCMAA kaže...

mi smo za zelenjavu...ali samo ako kupujete naše preskupe munjovoze...jeftinu i pristupačne djepu munjovoze iz uvoza ubit će mo trošarinama...ali mi smo za zelenu tranziciju

 Jefitni munjovozi kad preuzmu tržište i ubiju lokalnu proizvodnju će koštati kao i lokalni preskupi munjovozi. Kao što je bilo i s mobitelima. Lako je poslovati s gubitkom kad ti komitet pokriva gubitak, pa ti to prikažeš kao dobitak. Može i Rimčeva Nevera koštat 30k € ako mu ostatak pokrije RH. Kad ubiju konkurenciju onda idu tržišne cijene, pa nek naivna stoka sitnog zuba kuka do neba kad neće imati izbora

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 16:20 (Entry Point).
14 godina
online
Xiaomi SU7, "ubojica" Tesle Modela 3 lansiran u Ki

Mozda i za njega bude xioami.eu rom? 

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice