Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

poruka: 10
|
čitano: 4.790
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V".
10 godina
suspendiran
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

Iiiii ... sada se s tom cijenom natjecu direktno s tiguanom i skodom kodiaq, hyundai tucsonom, peugeot 5008 i mozda jos kojim.

 

Osobno nema te jebene sanse da bih od ovih modela uzeo kineskog ... "geelya". Cak bi mi i onaj sangyong bio ispred kineza.

Kinezi se uzimaju jer su jeftini a ne jer su konkurencija.

 

Inace da, vidio sam ga uzivo, izgleda jako lijepo i kvalitetno. ali eto... i skoda mi djeluje lijepo. Peugeot da ne pricam...

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

to tebi izgleda lijepo ?!?

 

od svih tih Kineza, izgleda najstaromodnije, više američanski s tom krom maskom, četvrtast (ali ne dobro kao Volvoov dizajn)...

 

jedino što je tehnika ista koju "Švedi" prodaju.....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

Mein got,

 

Očekivao sam bar mrvu nižu cijenu od konkurencije

Dirty dosen
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

Citam tekst, mislim ok, nije lose, za 25k EUR ce bit sasvim solidan auto, nema razloga da ga ljudi ne kupuju. A kad ono - 35k!? Pa jesu ti koji su postavili cijene zdravi? Mazda CX-30 s 2.0 motorom u max opremi dodje 36k (isto 4x4), a cijene tog modela s nesto manje opreme (u rangu tog Kineza, a cak i na DAB-u pisu RDS podaci) mozes dobiti za manje od 30k?!

 

Poludili svi skupa. Da Kinez preko 30k EUR, ha ha ha. Dobre fore.

 

P.S. Da, CX-30 je nesto kraci (4.4m, znaci 15cm), ali je bunker znacajno veci (430l). Svasta.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2024 10:44 (jacob33).
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedsk
Vozio sam Atlasa i odličan je. Treba biti otvorenog uma i isprobati :)

Sad, o cijeni se može raspravljati, ali kad ga se uspoređuje s konkurencijom tog ranga, mišljenja sam da daje više...

Uskoro u RH stiže i Geely Coolray koji je više mladenački nastrojen i nešto modernijeg dizajna. To bi se moglo bolje prodavati u tom segmentu manjih, a povišenih vozila.

 
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

Nosivost 375 kg??? Dobit će bruh, ovdje na Balkanu...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

Bio bi zanimljiv usporedni test sa MG HS-om koji je približne veličine, ali nešto jeftiniji...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

Svaki auto bu dobar ganc novi ispod čekića. Kad projde jedno 120k, onda se malo sramimo ubacit pare u kvalitetno održavanje, a održavanje traži i toyota kao i taj kinez

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

Vozio sam ovog Kineza na testnoj vožnji. Nije loš, ali me nije naročito impresionirao. Pogotovo su iritantne neke sitnice koje se ne spominju u članku. Recimo, auto ima full opremu, ali nema GPS. Na jakom suncu se infotainment jedva vidi. S lijeve strane ispod volana je mali pretinac za stvari. Kada se otvori, više se ne da zatvoriti. Otišao sam do drugog auta u salon i isti problem je imao. Da košta do 25 kEUR rekao bih da je prava prilika. Ovako baš i nije.

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Geely Atlas Pro 1,5T 4WD - Kineski brat švedskog V

kako gledam uzet novog suv-a ispregledao sam cijeli yt...

 

po onom od info što nedostaje za ovu marku je:

kupili su prošle godine volvo u potpunosti.

kupili su lotus

vlasnici su 50% smarta sa mercedesom

vlasnici su 10% mercedesa

trenutno razvijaju suv sa mercedesom gdje će oni izrađivati pola automobila

ovaj atlas je redizajn i na zalasku je, a kod nas je tek došao

motor 3 cilindra... troši preko 11 litara (mislim da su srbi sa kanala sat odradili dobar test, ako nisam nazov kanala pogriješio)

njegova cijena je najbolja u klasi jer je ovo top model sa svime...ovakav sportage je bliže 50, tuscon je preko 40 itd...

 

novi modeli im izgledaju jako dobro i stvarno su budućnost...

 

ps nebih ga kupio i dalje....

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice