Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkcija i

poruka: 13
|
čitano: 4.240
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkcija i".
10 godina
suspendiran
offline
Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkcija i

Gradski auto koji može i na duži put vikendima, ali je u načelu gradski auto.

 

Bude bučan na većim brzinama (120 i više) što na dužim relacijama iritira.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkcija i

Iako je tema novi A3, imam potrebu napisati ponešto o modelu iz 2012. godine, A3 Sportback 8P 2.0 tdi 140ks.

 

Trenutno na satu ima 240 000km. Imam ga 3 godine, prije kupnje mu je odrađen veliki servis, kočnice i diskovi. Kod mene osim malih servisa jedino zamjenjen originalni akumulator.

 

 

Plusevi:

 

Mali potrošač s obzirom na motor (grad 6-7L, otvorena 4-5L), na brzini 170km/h troši 6.3L

Više mjesta u autu nego što izgleda na prvu

Jako agilan, recimo prilikom pretjecanja

Materijali unutra bolji nego kod novoga :D

 

 

Minusi:

 

Teško ga je naci u full opremi, sa odabranim motorom

DPF, AGR (u mom slučaju biti će potrebno skidanje, kompletno čišćenje) jer mu se DPF unatrag 3 mjeseca pali dosta često

Nešto skuplje gume jer je profil 225/45/17

 

 

Zaključak:

 

Prilikom kupovine gledao sam njega, Golfa, Seata i slične. Audi je na kraju ispao logičan izbor, i nisam se zeznuo kod odabira. Kod dužih putovanja je isto dobar, na 160km/h se vozi kao slični auti na 130km/h.

 

Služi i bolje nego što sam mislio, i osobno mislim da je ta linija najbolji A3 ikad napravljen..

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkcija i

Svi ti Audiji su tako dosadni auti. Najgore je što i oni koji bi trebali biti napucani (A6 i A8) iznutra izgledaju kao da je 2015. Ovo je doslovno - malo skuplji Golf...

He who is brave is free.
 
0 6 hvala 0
3 godine
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Dali je napucan ovisi o opremi, imas ih koji zgledaju kao da si u putnički avion sjeo toliko o tome.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Dwyane Wade kaže...

Svi ti Audiji su tako dosadni auti. Najgore je što i oni koji bi trebali biti napucani (A6 i A8) iznutra izgledaju kao da je 2015. Ovo je doslovno - malo skuplji Golf...

 Nisi ti vidio niti sjeo u novu generaciju A6 ili A8 

16 godina
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Je, s ona 2 mala ekrančića gdje je jedan kao glavni a drugi je od klime. Doslovno nepromijenjeno od 2015, jednako kao i grafike na vozacevom displayu. U rangu mercedesa koji je tamo do 2019. imao onaj glupi ruzni sustav s onim kotacicem…
He who is brave is free.
3 godine
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Ali takva je i cijena - za šaku eura više - imaš Audi.
3 godine
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Meni je osobno čim manji ekrančić u autu tim bolje. Ove nakarade od pol metra što trpaju u nove aute su mi katastrofa.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2024 21:30 (Gallu).
10 godina
suspendiran
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Dwyane Wade kaže...

Svi ti Audiji su tako dosadni auti. Najgore je što i oni koji bi trebali biti napucani (A6 i A8) iznutra izgledaju kao da je 2015. Ovo je doslovno - malo skuplji Golf...

 
golf je i vrlo skup, i vrlo praktican, i vrlo dobar automobil ... isto kao i Audi A3. I Iz iste grupacije koja i Audi radi. Cak su im i motori isti. audi a3 jest ... golf, s vecom cijenom i nesto luksuznijom izradom.

 

sve sto je dobro na golfu dobro je i na Audiju. I lose takodjer.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2024 21:40 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
6 godina
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Neki dan sam sa svojih 190 cm jedva sjeo u jedan iz 2017. godine. Vozio sam se prije u A3 ali su bili dosta prostraniji. Trenutno su prostorom unutra, automobili za male ljude ili žene. Nisu baš praktični kao drugi mali automobili za grada, još manje ako imate malu djecu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
Dwyane Wade kaže...

Svi ti Audiji su tako dosadni auti. Najgore je što i oni koji bi trebali biti napucani (A6 i A8) iznutra izgledaju kao da je 2015. Ovo je doslovno - malo skuplji Golf...

 

ne vole svi od auta cirkus imat. kad vidim neke modele fras dobijem. hocu da svjetlo izgleda kao svjetlo. branik kao branik. hocu relativno mali ekran di mi pise koju pjesmu slusam i gugel maps koji mi pokazuje di idem. tv od 65 incha imam kod kuce, u autu to ne zelim imat. 

 

 

 

11 godina
online
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
frey85 kaže...
...Vozio sam se prije u A3 ali su bili dosta prostraniji. 

 možda si ti prije bio manje 'prostran' 

16 godina
offline
Re: Audi A3: osvježenje dizajna, digitalnih funkci
registracija kaže...
Dwyane Wade kaže...

Svi ti Audiji su tako dosadni auti. Najgore je što i oni koji bi trebali biti napucani (A6 i A8) iznutra izgledaju kao da je 2015. Ovo je doslovno - malo skuplji Golf...

 

ne vole svi od auta cirkus imat. kad vidim neke modele fras dobijem. hocu da svjetlo izgleda kao svjetlo. branik kao branik. hocu relativno mali ekran di mi pise koju pjesmu slusam i gugel maps koji mi pokazuje di idem. tv od 65 incha imam kod kuce, u autu to ne zelim imat. 

 

 

 

100 ljudi 100 ćudi. Volim da se sve sija od ekrana ali da ipak ima nekakvog smisla. Daj mi HUD na kojem se mora vrtiti karta gdje idem, daj mi solidnu instrument tablu (u koju se ionako ne gleda 90% vremena kad je hud tu) i daj mi fini ekran unutra, ne da moram škiljiti. BMW i Mercedes su skroz solidno riješili sve ekrane. S druge strane je nešto poput nove Octavije ili još gore Tesle gdje izgleda kao da su samo nabili velike ekrane u auto i zaključili da je to to. 

He who is brave is free.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice