Chrome-blokirane web stranice

poruka: 4
|
čitano: 1.629
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Chrome-blokirane web stranice

Dobri dan ..

Imam problem u kojem vjerojatno nisam usamljen. 

Naime, ukucam stranicu npr. https://www.tomshardware.com/reviews/corsair-rm750x-2021-power-supply-review i stranica se blokira na početku, skrolanje ne pomaže, ne mogu listati dalje.

 

Prebacim link u Operu i sve radi kao podmazano.

 

To mi se ne događa kod svih stranica, nego ponekad naletim na pojedine koje Chrome zablokira, a ne kontam zašto.

Isključim ublock origin... ista stvar, kolačići dopušteni, očišćeni.

 

Znam da Chrome ima sad nekakve nove funkcije, no ne kužim u čemu bi mogao biti problem.

 

Stoji ovako i nema mrdanja.

 

 

合氣道 Još dok je tu bio Ademi i Orša, protivnicima se stezala knedla u grlu, a koljena klecala kao da plešu brejk dens...@PzKpfw
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Chrome-blokirane web stranice
Zaporožac kaže...

Dobri dan ..

Imam problem u kojem vjerojatno nisam usamljen. 

Naime, ukucam stranicu npr. https://www.tomshardware.com/reviews/corsair-rm750x-2021-power-supply-review i stranica se blokira na početku, skrolanje ne pomaže, ne mogu listati dalje.

 

Prebacim link u Operu i sve radi kao podmazano.

 

To mi se ne događa kod svih stranica, nego ponekad naletim na pojedine koje Chrome zablokira, a ne kontam zašto.

Isključim ublock origin... ista stvar, kolačići dopušteni, očišćeni.

 

Znam da Chrome ima sad nekakve nove funkcije, no ne kužim u čemu bi mogao biti problem.

 

Stoji ovako i nema mrdanja.

 

 

blokira ti popup za kolačiće i onda ne možeš ni prihvatiti ni odbiti, a određeni stilovi na stranici se promijene dok se popup ne makne.. pogledaj na desnom kraju url bar-a imaš li ikonicu za blokiran popup

2 godine
offline
Re: Chrome-blokirane web stranice
ministar kaže...

blokira ti popup za kolačiće i onda ne možeš ni prihvatiti ni odbiti, a određeni stilovi na stranici se promijene dok se popup ne makne.. pogledaj na desnom kraju url bar-a imaš li ikonicu za blokiran popup

Evo, ovako stoje stvari kao na slikama.

 

 

合氣道 Još dok je tu bio Ademi i Orša, protivnicima se stezala knedla u grlu, a koljena klecala kao da plešu brejk dens...@PzKpfw
2 godine
offline
Chrome-blokirane web stranice

Pobrisao sam sve ekstenzije, ponovo pokrenuo Chrome, tražila me stranica da prihvatim kolačiće, prihvatio i stranica funkcionira.

 

Idem sad instalirati polako Ublock origin i druge, pa da vidim u čemu je problem.

 

Hvala svakako.

合氣道 Još dok je tu bio Ademi i Orša, protivnicima se stezala knedla u grlu, a koljena klecala kao da plešu brejk dens...@PzKpfw
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice