Manchester United - nogometna institucija izdvojena tema

poruka: 534
|
čitano: 110.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

JA STVARNO NEZNAM STA RADE NAVIJACI DRUGIH KLUBOVA OVDJE!!!

pa doktorski :D
10 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
drakula789 kaže...
iodfjgldfsg kaže...

dobicemo ili chelsea ili shity!!!

Nema sanse,bit ce jos nekoliko ozljeda i ono drvo od Persia ce igrat..

Cudo koliko je taj igrac pao zadnju sezonu, ocito su ga godine stisle, sam je reko da ne zna kad je zadnji put igrao utakmicu a da ga nesto nije bolilo

 

Necu shvatit (ni prezalit) prodaju Welbecka Arsenalu

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 19:47 (kresix).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
kresix kaže...
drakula789 kaže...
iodfjgldfsg kaže...

dobicemo ili chelsea ili shity!!!

Nema sanse,bit ce jos nekoliko ozljeda i ono drvo od Persia ce igrat..

Cudo koliko je taj igrac pao zadnju sezonu, ocito su ga godine stisle, sam je reko da ne zna kad je zadnji put igrao utakmicu a da ga nesto nije bolilo

 

Necu shvatit (ni prezalit) prodaju Welbecka Arsenalu

On nije igrac za veliki pritisak i to je jednostavno..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
iodfjgldfsg kaže...

JA STVARNO NEZNAM STA RADE NAVIJACI DRUGIH KLUBOVA OVDJE!!!

Zašto ne bi smio čitati i komentirati tvoj post. Isto tako ne bi smio komentirati LG G3 temu jer imam Samsung s4?

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
drakula789 kaže...
kresix kaže...
drakula789 kaže...
iodfjgldfsg kaže...

dobicemo ili chelsea ili shity!!!

Nema sanse,bit ce jos nekoliko ozljeda i ono drvo od Persia ce igrat..

Cudo koliko je taj igrac pao zadnju sezonu, ocito su ga godine stisle, sam je reko da ne zna kad je zadnji put igrao utakmicu a da ga nesto nije bolilo

 

Necu shvatit (ni prezalit) prodaju Welbecka Arsenalu

On nije igrac za veliki pritisak i to je jednostavno..

Ja tvrdim da je on bio najbolji napadac kluba kad je otisao, ne stoji mi ta prica da on ne podnosi pritisak, protiv bayerna je bio najbolji igrac na terenu u prvoj utakmici, steta sto nije zabio onaj 1v1, ali uzmimo primjer persija koji je kontra reala promasio 3-4 mrtve sanse

 

Ima brzinu, sjajno kombinira jedino ga je je*ala zavrsnica koju popravlja iz utakmice u utakmicu, sigurno je bolji od oronulog persija i propalog rooney, chicarita necu ni spominjat

12 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
kresix kaže...
drakula789 kaže...
kresix kaže...
drakula789 kaže...
iodfjgldfsg kaže...

dobicemo ili chelsea ili shity!!!

Nema sanse,bit ce jos nekoliko ozljeda i ono drvo od Persia ce igrat..

Cudo koliko je taj igrac pao zadnju sezonu, ocito su ga godine stisle, sam je reko da ne zna kad je zadnji put igrao utakmicu a da ga nesto nije bolilo

 

Necu shvatit (ni prezalit) prodaju Welbecka Arsenalu

On nije igrac za veliki pritisak i to je jednostavno..

Ja tvrdim da je on bio najbolji napadac kluba kad je otisao, ne stoji mi ta prica da on ne podnosi pritisak, protiv bayerna je bio najbolji igrac na terenu u prvoj utakmici, steta sto nije zabio onaj 1v1, ali uzmimo primjer persija koji je kontra reala promasio 3-4 mrtve sanse

 

Ima brzinu, sjajno kombinira jedino ga je je*ala zavrsnica koju popravlja iz utakmice u utakmicu, sigurno je bolji od oronulog persija i propalog rooney, chicarita necu ni spominjat

omg kako uopce mozes rec da je bolji od rooneya..

10 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Kraj rooneya u ovoj formi je bolji, za mene rooney vise nije WC igrac, nije to jos od 2010/11, on bi trebao na klupu preselit i dat mati par utakmica na poluspici a naprijed gurnut falcao i nazalost persija jer su welbza prodali i wilsonu dat sanse bit ce zvijer ako se ne ozljedi

 

Da smo im bar persiku ili shreka uvaljaji a ne welbza, mogli smo i chicu poklonit

12 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Što mislite, hoćemo dobit Chelsea?

14 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija

Kao veliki fan Uniteda, moramo biti realni.. Chelsea je trenutno bez poraza, i igraju stvarno odlično... Osobno bi bilo odlično izvući X, ali naravno vjerujem u naše momke da mogu uzet sva tri boda... Ako nas napad krene i ako smo kompaktni u obrani... nema straha :')

Only God Can Judge Me
10 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Uffff....Jedva...

12 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Realno bili smo bolji.Da je Rvp cuvao Drogbu pobijedili bi..

Idemo zgaziti Shity..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
drakula789 kaže...

Realno bili smo bolji.Da je Rvp cuvao Drogbu pobijedili bi..

Idemo zgaziti Shity..

Zgazili ste Shity...

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
nul-3 kaže...
drakula789 kaže...

Realno bili smo bolji.Da je Rvp cuvao Drogbu pobijedili bi..

Idemo zgaziti Shity..

Zgazili ste Shity...

Dosao si samo ovdje kako bi mi citirao ovo?

Nolife exe. Found..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
15 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija

Strasno je koliko Man UTD i Barca tonu na isti nacin, a s takvim igracinama

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
drakula789 kaže...
nul-3 kaže...
drakula789 kaže...

Realno bili smo bolji.Da je Rvp cuvao Drogbu pobijedili bi..

Idemo zgaziti Shity..

Zgazili ste Shity...

Dosao si samo ovdje kako bi mi citirao ovo?

Nolife exe. Found..

Životni cilj mi je bio doči ovdje i citirat te, sad mogu umrijeti...

 

btw. argumenti su ti koma.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija

Da malo oživim temu :)

 

Bio sam na utakmici ovaj vikend, ljudi moji kakva ludnica... ovo mi je bia treća tekma na Old Traffordu, ali ovaj derbi je bila daleko najbolja atmosfera koju sam doživio. Pjesma kroz cijelu tekmu, ludnica kod golova da ne pričam, neki random lik koji je sjedio pored mene me tolko nagrlio da bi me mogla cura ostavit zbog prevare... Neopisivo nešto.

 

Napokon je Van Gaalova filozofija proradila, samo je trebalo posložit kockice i pstavit igrače na prave pozicije. I ne glupirat se sa 3-5-2. Ove sezone mislim da je realno uhvatiti 2. mjesto, a iduće sezone kad i Di Maria proigra pucati na naslov. Malo smo čekali, ali United se vratio među ekipe koje se treba bojati.

 

#ManchesterIsRed

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija

koliko te ispalo sve na kraju(karta i put)?

15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
tomislavivic kaže...

koliko te ispalo sve na kraju(karta i put)?

Karta 45 funti

Smještaj 70 funti

Avion (Zadar-Manchester povratna) 140 eura (može se i jeftinije proć, al dok smo se mi svi dogovorili je skočila cijena)

 

A tamo sam potrošio oko 180 funti (hrana, shopping, taxi itd)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija
Evo malo da oživim temu iz mrtvih, za pola sata počinje zadnja priprema utakmica na turneji po Americi protiv PSG. Samo tjedan i pol prije početka nadolazeće sezone!
Niko nema meda
14 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija

Sve osim pobjede je loš rezultat! :p

Only God Can Judge Me
9 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Ne valja ovo nista. Cilj za LvG-a je da bar budemo u borbi za titulu nakon svog onog novca potrosenog a mi i dalje izgledamo izgubljeno. Prosle sezone smo pri kraju sa Carrickom igrali odlicno i brzo sa jednim veznim igracom koji vodi igru (Carrick prosle sezone) i dva u sredini (Fellaini i Herrera). Napravila su se tri trokuta, desno Herrera, Mata i Valencia a lijevo Blind, Fellaini i Young i pravili smo prostor i igrali odlicnu igru. Sad on ponovo neke izmisljotine pravi, stavlja Memphisa u ulogu no 10 a Matu na krilo. Ima jos dosta njegovih "gresaka" ali samo da bumpujem temu :D

8 godina
protjeran
offline
Manchester United - nogometna institucija

Kraj ljetnih transfera je obilježio United sa svojm ispadima, više nego nekim dobrim poslom u vidu pojačanja. U upravi su izgleda svi pijani, skupa sa ovim mlakonjom Van Gaalom. Žalosno je vidjeti da United ide rješiti sve probleme sa novcem, tako što će dovesti obične plaćenike, koje boli kara za istinskim nogmetnim vrijednostima.

 

Fergusonovim umirovljenjem kao da je umro nogomet kakvog poznajem i cijenim, a timski duh lagano napušta Old Trafford, a o DNK momčadi da ne pričam. Danas imamo hrpu pretplaćenih mlakonja, koji igraju kako im se digne...

 

United pod hitno treba novog kapetana za kormilom u vidu trenera, a kao spas vidim Jurgena Kloppa, koji je u stanju prodrmat igrače i čitavo ovo mrtvilo koje vlada u Unitedu.

Something Inside so Strong
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 11:53 (madnix).
15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija

Koji točno "ispad" je imo United po pitanju transfera?

De Gea? Krivica za njega je apsolutno u dvorištu Real Madrida.

Klinca se preplatilo? Je. Ko i hrpu drugih igrača koji su na tržištu u današnje vrijeme. Preplaćuje Real, Barca, City, Chelsea, Bayern, svi koji kupuju preplaćuju. Preplaćivao je i Fergie, nemojmo se zavaravati. 

Ako čitaš samo hrvatske izvore onda ćeš vidjeti 80 milijuna eura za Martiala, što je totalna glupost. Naši tu uključuju bonuse, koji su redom:

5M za svaku sezonu u kojoj bude najbolji trijelac lige (max 15M)

5M ako osvoji Golden Boy nagradu

10M ako osvoji Balon D'Or.

Dakle bonusi su ako dečko postane svjetska klasa i rasturi sve živo. Dapače, neka.

 

I tih 36M funti (bez bonusa) je podijeljeno i to tak da se sad platilo 20ak, a ostalo ide na rate kroz narednih par godina. Znači trošak na blagajnu praktički nikakav, za 20mil se nemre dovest Berahino, Chelsea nudi 30 milja za Stonesa pa ih odbiju. 

 

Tržište je u banani, svaka šuša vrijedi 20 milja, a mi smo dobili turbo perspektivnog igrača koji bi mogo postat svjetska klasa.

 

Da se riješilo s de Gea-om ja bi bio jako zadovoljan transfer rokom. Prodalo se one koji ili nisu igrali, ili su igrali prek onestvari ili su više bili po bolnicama, a dovelo se igrače koji automatski idu u prvu ekipu. Još bi jedna špica legla, ali život je tužan.


A za Van Gaala ćemo vidjet na kraju sezone, kad vidimo sve rezultate njegovog "procesa". Onda ćemo sudit.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Luuka kaže...

Koji točno "ispad" je imo United po pitanju transfera?

De Gea? Krivica za njega je apsolutno u dvorištu Real Madrida.

Klinca se preplatilo? Je. Ko i hrpu drugih igrača koji su na tržištu u današnje vrijeme. Preplaćuje Real, Barca, City, Chelsea, Bayern, svi koji kupuju preplaćuju. Preplaćivao je i Fergie, nemojmo se zavaravati. 

Ako čitaš samo hrvatske izvore onda ćeš vidjeti 80 milijuna eura za Martiala, što je totalna glupost. Naši tu uključuju bonuse, koji su redom:

5M za svaku sezonu u kojoj bude najbolji trijelac lige (max 15M)

5M ako osvoji Golden Boy nagradu

10M ako osvoji Balon D'Or.

Dakle bonusi su ako dečko postane svjetska klasa i rasturi sve živo. Dapače, neka.

 

I tih 36M funti (bez bonusa) je podijeljeno i to tak da se sad platilo 20ak, a ostalo ide na rate kroz narednih par godina. Znači trošak na blagajnu praktički nikakav, za 20mil se nemre dovest Berahino, Chelsea nudi 30 milja za Stonesa pa ih odbiju. 

 

Tržište je u banani, svaka šuša vrijedi 20 milja, a mi smo dobili turbo perspektivnog igrača koji bi mogo postat svjetska klasa.

 

Da se riješilo s de Gea-om ja bi bio jako zadovoljan transfer rokom. Prodalo se one koji ili nisu igrali, ili su igrali prek onestvari ili su više bili po bolnicama, a dovelo se igrače koji automatski idu u prvu ekipu. Još bi jedna špica legla, ali život je tužan.


A za Van Gaala ćemo vidjet na kraju sezone, kad vidimo sve rezultate njegovog "procesa". Onda ćemo sudit.

 Sad će bit problema jer De Gea ima jos samo jednu godinu ugovor i ako ne produži ugovor morat ćemo ga pustit đabe, i tu će Real profitirat. Za ovog klinca se još ništa ne može reči, jbg trebao nam je očajno napadač ovaj se Rooney baš ne snalazi najbolje na toj poziciji. Da je još malo pokrpo obranu to bi bio vrh, iako nije ove godine do sada još loša obrana dobro to ovi dva zatvaraju a još je tu i Jones na raspolaganju.

15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Pero kaže...

 Sad će bit problema jer De Gea ima jos samo jednu godinu ugovor i ako ne produži ugovor morat ćemo ga pustit đabe, i tu će Real profitirat. Za ovog klinca se još ništa ne može reči, jbg trebao nam je očajno napadač ovaj se Rooney baš ne snalazi najbolje na toj poziciji. Da je još malo pokrpo obranu to bi bio vrh, iako nije ove godine do sada još loša obrana dobro to ovi dva zatvaraju a još je tu i Jones na raspolaganju.

 Na De Gei su sad par teških odluka u narednim tjednima. 

Može se naljutit na Real koji je zeznuo transfer, potpisat novi ugovor s Unitedom i onda će ovi morat platit još i više ako ga žele.

Može ga i United "prisilit" na produživanje tako da ga ostavi na tribini do kraja sezone, što znači da bi bio godinu dana bez utakmica i vjerojatno propustio i Euro. 

Konačno rješenje će vjerojatno bit neko u sredini, s time da mi imamo dobre šansu dobit De Geu dodatnu sezonu i maknut klauna Romera s gola. A s njim i obrana izgleda bolje, od 11.mjeseca prošle godine imamo najmanje primljenih golova u ligi, tako da obrana nije problem. S pravim e Geom godinu dana bi dobili puno više od 30ak milja koliko bi nam sad dali, Unitedu pare nisu problem.

 

Problem je napad, problem je Rooney koji bi mogo postat naš Gerrard. Kočnica koji je kapetan i mora igrat, a ne donosi ništa. 

Martiala se skautiralo zadnjih godinu dana, sigurno nije panic buy, samo je postao dostupan jer je Monaco ispao iz Lige Prvaka. A iskreno, ne pada mi na pamet koga smo mogli dovest tko je klasa, a da je dostupan. Reus, Lukaku možda? Benzema, Aguero i slični nisu dostupni. Jedino da smo prije reagirali i doveli Bentekea. 

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 13:26 (Luuka).
16 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Luuka kaže...
Pero kaže...

 Sad će bit problema jer De Gea ima jos samo jednu godinu ugovor i ako ne produži ugovor morat ćemo ga pustit đabe, i tu će Real profitirat. Za ovog klinca se još ništa ne može reči, jbg trebao nam je očajno napadač ovaj se Rooney baš ne snalazi najbolje na toj poziciji. Da je još malo pokrpo obranu to bi bio vrh, iako nije ove godine do sada još loša obrana dobro to ovi dva zatvaraju a još je tu i Jones na raspolaganju.

 Na De Gei su sad par teških odluka u narednim tjednima. 

Može se naljutit na Real koji je zeznuo transfer, potpisat novi ugovor s Unitedom i onda će ovi morat platit još i više ako ga žele.

Može ga i United "prisilit" na produživanje tako da ga ostavi na tribini do kraja sezone, što znači da bi bio godinu dana bez utakmica i vjerojatno propustio i Euro. 

Konačno rješenje će vjerojatno bit neko u sredini, s time da mi imamo dobre šansu dobit De Geu dodatnu sezonu i maknut klauna Romera s gola. A s njim i obrana izgleda bolje, od 11.mjeseca prošle godine imamo najmanje primljenih golova u ligi, tako da obrana nije problem. S pravim e Geom godinu dana bi dobili puno više od 30ak milja koliko bi nam sad dali, Unitedu pare nisu problem.

 

Problem je napad, problem je Rooney koji bi mogo postat naš Gerrard. Kočnica koji je kapetan i mora igrat, a ne donosi ništa. 

Martiala se skautiralo zadnjih godinu dana, sigurno nije panic buy, samo je postao dostupan jer je Monaco ispao iz Lige Prvaka. A iskreno, ne pada mi na pamet koga smo mogli dovest tko je klasa, a da je dostupan. Reus, Lukaku možda? Benzema, Aguero i slični nisu dostupni. Jedino da smo prije reagirali i doveli Bentekea. 

 Reus nije klasični napadač, on igra poziciju od Depaya tako da nije baš potreban više, sad kolko bi imalo smisla opet probati s Cavaniom da nebi postao kao Falcao pitanje je. Ovo za Rooneya se slažem već je na izdisaju i postaje samo teret, sve veći kako će vrijeme prolaziti ali ni Carrick više nije sjajan pogotovo dok se pogleda da imamo dosta kvalitetnih veznjaka nakon dosta godina. Za golmana bi bilo dobro čim prije riješit situaciju svima je jasno da Romero je samo dobra zamjena, nikako prvi vratar, no ako De Gea ne dođe do pozicije prve postave možda bolje da smo ga prodali uz zamjenu ili kupili Llorisa.

8 godina
protjeran
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Luuka kaže...

Koji točno "ispad" je imo United po pitanju transfera?

De Gea? Krivica za njega je apsolutno u dvorištu Real Madrida.

Klinca se preplatilo? Je. Ko i hrpu drugih igrača koji su na tržištu u današnje vrijeme. Preplaćuje Real, Barca, City, Chelsea, Bayern, svi koji kupuju preplaćuju. Preplaćivao je i Fergie, nemojmo se zavaravati. 

Ako čitaš samo hrvatske izvore onda ćeš vidjeti 80 milijuna eura za Martiala, što je totalna glupost. Naši tu uključuju bonuse, koji su redom:

5M za svaku sezonu u kojoj bude najbolji trijelac lige (max 15M)

5M ako osvoji Golden Boy nagradu

10M ako osvoji Balon D'Or.

Dakle bonusi su ako dečko postane svjetska klasa i rasturi sve živo. Dapače, neka.

 

I tih 36M funti (bez bonusa) je podijeljeno i to tak da se sad platilo 20ak, a ostalo ide na rate kroz narednih par godina. Znači trošak na blagajnu praktički nikakav, za 20mil se nemre dovest Berahino, Chelsea nudi 30 milja za Stonesa pa ih odbiju. 

 

Tržište je u banani, svaka šuša vrijedi 20 milja, a mi smo dobili turbo perspektivnog igrača koji bi mogo postat svjetska klasa.

 

Da se riješilo s de Gea-om ja bi bio jako zadovoljan transfer rokom. Prodalo se one koji ili nisu igrali, ili su igrali prek onestvari ili su više bili po bolnicama, a dovelo se igrače koji automatski idu u prvu ekipu. Još bi jedna špica legla, ali život je tužan.


A za Van Gaala ćemo vidjet na kraju sezone, kad vidimo sve rezultate njegovog "procesa". Onda ćemo sudit.

 

United se rješava Wellbecka, a dovodi na posudbu uležalog Falcao-a za ogromne novce. Sada doveli nekog anonimusa Martiala koji je u rangu ako ne i slabiji od Wellbecka (daj Bože da griješim). Ovo navodim čisto da se vidi kakva pomutnja vlada u Unitedu. Slučaj Di Maria isto puno toga govori...Došao za ogromne novce, na kraju čovjeku došlo da ode, poslije jedne sezone. Tko je kriv za to? Zar je United spao na to da ga se zaobilazi i odlazi nakon jedne sezone? Počeli smo skupljati otpatke glavnikh konkurenata, a tu mislim na Schweini-a koji je dao svoje i igra kao baba. Kapetan Rooony ima plaću za poluduti, a o protiv Swansea nije u stanju iskoristiti zicer nad zicerima i to 2x. Kada se sjetim kako je Keano na terenu dizao močad, pa čak i lupao suigrač na terenu da se probude...

 

Ovo sa De Geom je cirkus i najlakše je reči da nije Unitedova krivica. Čovjek je ispao papučar, izdajica, ovo ono..., i tu opet gubi United u konačnici. Jer kako sada pridobiti navijače i vratiti De Geu na gol, jer radi se o dobrom vrataru, koji je prošlu sezonu bio odličan. Čovjek je sada s*eban u glavi i teško da može biti koncentriran..., i što sada? Neka sjedi na tribinama i čeka novi prijelazni rok, pa da ga popušimo do kraja...

 

Van Gaal je ok trener, ali počeo je previše divljat. Potjerao je neke igrače, a motivacija mu je za "K", što se vidi i na terenu, jer mlaki smo do bola. Giggs kraj njega kao tetkica..., ono boli ga džon..., plaća lagano ide...bar tako djeluje kada mu vidiš izraz lica.

Something Inside so Strong
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2015 14:48 (madnix).
15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
madnix kaže... 

United se rješava Wellbecka, a dovodi na posudbu uležalog Falcao-a za ogromne novce. Sada doveli nekog anonimusa Martiala koji je u rangu ako ne i slabiji od Wellbecka (daj Bože da griješim). Ovo navodim čisto da se vidi kakva pomutnja vlada u Unitedu. Slučaj Di Maria isto puno toga govori...Došao za ogromne novce, na kraju čovjeku došlo da ode, poslije jedne sezone. Tko je kriv za to? Zar je United spao na to da ga se zaobilazi i odlazi nakon jedne sezone? Počeli smo skupljati otpatke glavnikh konkurenata, a tu mislim na Schweini-a koji je dao svoje i igra kao baba. Kapetan Rooony ima plaću za poluduti, a o protiv Swansea nije u stanju iskoristiti zicer nad zicerima i to 2x. Kada se sjetim kako je Keano na terenu dizao močad, pa čak i lupao suigrač na terenu da se probude...

 

Ovo sa De Geom je cirkus i najlakše je reči da nije Unitedova krivica. Čovjek je ispao papučar, izdajica, ovo ono..., i tu opet gubi United u konačnici. Jer kako sada pridobiti navijače i vratiti De Geu na gol, jer radi se o dobrom vrataru, koji je prošlu sezonu bio odličan. Čovjek je sada s*eban u glavi i teško da može biti koncentriran..., i što sada? Neka sjedi na tribinama i čeka novi prijelazni rok, pa da ga popušimo do kraja...

 

Van Gaal je ok trener, ali počeo je previše divljat. Potjerao je neke igrače, a motivacija mu je za "K", što se vidi i na terenu, jer mlaki smo do bola. Giggs kraj njega kao tetkica..., ono boli ga džon..., plaća lagano ide...bar tako djeluje kada mu vidiš izraz lica.

 Za Welbecka se apsolutno slažem, dovodit polu-ozljeđenog Falcaa uz uvijek ozljeđenog Periseja i zato prodat Welbecka je bio žešći fail. Al kužim i njega, želi igrat, mlad je, a uz ovu dvojicu ne bi dobio minuta u napadu. A Falcao nije bio velik rizik, plaću mislim da mu isto nismo cijelu plaćali, a fee je bio par milja.

 

Od Di Marie se puno očekivalo i on nije to pokazao. Igra je dobro do ozljede i onda je stao. I onda ga se prodalo za fine novce. 

A Schweini je ogirao jako dobro dosad i bit će odlično pojačanje, posebno za 8 milja kolko smo ga platili. Točno takav igrač nam je falio u vezi, lider. Čim uđe krene dirigirat i organizirat, samo mu još treba da uhvati fitness. Ni Carrick ni Morgan nisu takav tip igrača. 

A Rooney je propo, to smo se već svi složili.

 

A za De Geu nije lako reć da nije United kriv nego je to jedino moguće reć. Real je bio ponudio neke smiješne novce i to je bilo odbijeno, iduća ponuda je došla zadnjeg dana transfer roka. I onda su opet zeznuli s papirima. Kaj bi United trebo, naguzit se i sve ponude Reala i Barce prihvaćat? Naravno da se nisu htjeli odreć De Gee (najboljeg igrača zadnje 2 godine) tako lako. I da, ako treba radije neka sjedi na tribini nego se naguzit. A neće sjedit sigurno jer mu je cilj uć u formu i branit za repku na euru, tako da mu je itekako u interesu da dobro brani. Ispo je papučar, ali izdajica sigurno nije. Cijelu ovu sagu odradio je jako profesionalno, uključujući i turneju. Nije govorio ništa protiv kluba, managera, suigrača, ničeg. Radio, trenirao, odradio i turneju. Čekao da Real nešto konkretno napravi. Svi bi mi htjeli da su nam svi igrači navijači Uniteda od malih nogu, da stalno imamo nove Scholese, Giggse, Nevilleekoji neće nikad otić, ali tržište je kakvo je, velika lova je u igri i to je teško očekivati.

 

A što se tiče potjeranih igrača - tko bi od njih sad igrao? Rafael mi je jako drag, al čovjek nemre spojit 2 mjeseca bez ozljede. Nani je i kod Fergieja bio truba na kraju. Van Persie isto više u bolnici zadnjih godinu dana. Evra, Vidić, Rio ostarili i više nisu davali što su trebali. Evans, Cleverley, Buttner, Chicharito - već dugo nisu klasa za United. I tako bi mogli popisat sve koji su otišli u zadnje 2 godine.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija

Po meni dovođenje Švajnija za smješne pare je jedan od jačih poteza ove sezone. Lik je još top klasa, vidi se kad dođe na teren pogotovo ako treba smirit igru ili zadržat vodstvo. Definitivno bolja verzija ostarjelog Carricka koji sve više je počeo griješit dok Švajni još iako se nije potpuno prilagodio odrađuje svoj posao odlično. Jbg ako De Gea bude stvarao probleme dovest na zimu Llorisa da imamo za LP poštenog golmana. Ove starce dobro da je potjero, nije više bilo za njih mjesta tipa Ferdinand, Vidić, loši Rafael, Fletcher, RvP sa velikom plačom i stalno u bolnici.

8 godina
protjeran
offline
Manchester United - nogometna institucija

Unitedu treba trener-motivator (npr. Klopp) koji je u stanju izvući 120% iz igrača, koji ima svoj sustav i koji planski kupuje igrače u skladu sa sustavom. Ali da ne duljimo dalje, neka se sve malo ohladi pa će mo vidjeti na čemu smo.

 

 

Something Inside so Strong
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice