Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost

poruka: 14
|
čitano: 5.929
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost".
15 godina
offline
Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost

Američka vojska razvija lasere velike snage za prijenos energije na velike udaljenosti? 

 

Šta bi moglo poći krivo? 

 

Recimo.... laser "greškom" prošara malo po "teroristima"

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kakva priča

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost

Kako misliš "poći krivo"? :)

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost

Odlican clanak sa nizom zanimljivih inovacija.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
MEGATAMA kaže...

Odlican clanak sa nizom zanimljivih inovacija. /s

 ispravljeno

11 godina
offline
Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost

Nisu silikonski, nego silicijski čipovi.

 
1 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
Pancho2012 kaže...

Nisu silikonski, nego silicijski čipovi.

 

 

https://hr.glosbe.com/en/hr/silicon%20chip

 

Silicon Valley is the cradle of innovation . > Silicijska dolina je kolijevka inovacije 

 

The first set of people in Silicon Valley got very, very rich. > Prvi ljudi u Silicijskoj dolini su postali vrlo, vrlo bogati.

 

 

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.5.2023 22:11 (Zaporožac).
6 godina
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
dankodr kaže...

Američka vojska razvija lasere velike snage za prijenos energije na velike udaljenosti? 

 

Šta bi moglo poći krivo? 

 

Recimo.... laser "greškom" prošara malo po "teroristima"

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Kakva priča

Pa nemora brate bit svaki k... danas teorija zavjere??? Pa zar stvarno misliš da bi ameri, da stvarno to misle radit sa ovim kao što ti navodiš, pisali članke okolo po internetima???

Al je teško povjerovat da nisu svi ljudi na svijetu baš pokvareni i sa 30 planova kako tebe zaj... iza leđa.

 

Daj bože da im ovo uspije jer ovo bi bilo više nego uber korisno!

15 godina
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
Jos si mlad (valjda), pricekaj 10ak godina na bug forumu pa ces vidjeti skoro ništa od svih tih novih stvari, no zato ces vidjeti da se svako toliko spominje neka novotarija koja samo što nije. Novosti oko mocnijih, boljih, svjetski svepomazucih novih baterija pogotovo. Internetima kazes.. google kaze da postoji i ta semantika, god..
○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.5.2023 7:32 (kunof00).
11 godina
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
kunof00 kaže...
Još si mlad (valjda), pričekaj 10ak godina na bug forumu pa češ vidjeti skoro ništa od svih tih novih stvari, no zato češ vidjeti da se svako toliko spominje neka novotarija koja samo što nije. Novosti oko močnijih, boljih, svjetski svepomažućih novih baterija pogotovo. Internetima kažeš.. google kaže da postoji i ta semantika, god..

 ima nas i podosta starijih koji se sjećaju vremena kad su također čitali o hrpi novih stvari, računalima u svakoj kući, internetu, telefonima koje će svatko držat u džepu, a hrpa 'novotarija' koje su postale i daleko više od najavljivanog danas su sasvim normalna stvar

 

još si mlad (valjda), pričekaj malo pa ćeš vidjet da 10-ak godina nije tako puno

15 godina
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
10 godina je mladicu puno a pola zivota je razmjer tragedije.
Trebao sam napisati 30-60 godina ali nisam htio biti pregrub (valjda)
○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
5 godina
offline
Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarnost

Laseri imaju velikih problema s maglom i kišom. Bolje je ići prema razvoju postojanih supravodiča pri sobnoj temperaturi, ako se misli na civilnu uporabu.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
Ma jok. Jaki laseri su dušu dali za vojnu primjenu. Baš čudno da ih razvija - vojska ?! :)
Sateliti/dronovi lete, a samo tu i tamo po potrebi rješavaju teroriste i "druge".
Hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Teslin san o bežičnoj energiji postaje stvarno
picajzla0707 kaže...
 ima nas i podosta starijih koji se sjećaju vremena kad su također čitali o hrpi novih stvari, računalima u svakoj kući, internetu, telefonima koje će svatko držat u džepu, a hrpa 'novotarija' koje su postale i daleko više od najavljivanog danas su sasvim normalna stvar

 

Ma što stariji, najstariji !!

 

Kad su meni neki počeli baljezgati o tome da ću držati "mali telefon" u ruci, koji će imati ekran i da ću razgovarati, čuj razgovarati, vidjeti se s onim s kojim razgovaram, odmah ga je nas nekoliko iz male grupe p. izmacoliralo, lupilo koji koks  i šutnulo nogom u dupe..

Što zna taj štreber iz osmog C razreda...

 

*Inače, imah ich i sam ludih ideja, a jedna od tih je; da se nacrti, znanja o jeftinoj energiji čuvaju u "ladicama" da postoje već jako dugo.

Iz ladica izlaze tek kada je potrebno, kada  npr masni naftaroši više ne budu imali koristi od eksploatacije nafte, plina, el energije stvorene klasičnim putem

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2023 5:29 (Zaporožac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice