Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Passat

poruka: 8
|
čitano: 2.651
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Passat".
8 godina
offline
Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Passat

Passat samo 44-54 tisuće eura.

 

I onda kažu da je Tesla bezveze...

Ja rekoh
Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
offline
Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Passat

Hybride sa DC brzim punjenjem treba prestat proizvodit. Taman trebaju zauzet punjač na autoputu dok piju kavu ili ručaju za 50km dometa.

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Pa
Geek kaže...

Hybride sa DC brzim punjenjem treba prestat proizvodit. Taman trebaju zauzet punjač na autoputu dok piju kavu ili ručaju za 50km dometa.

 

 

 Problem je u tretiranju flotnih emisija. Na testu sa baterijom napunjenom do vrha preko utičnice, taj hibrid pokazuje praktično nula emisija iz auspuha, a u stvarnom životu se nikome neda kupovati kućni punjač od 500 ili više eura i onda svaki jebeni dan dopunjavati bateriju da bi uštedio euro ili manje po danu. To treba maknuti iz zakonodavstva, a možda se nešto i dogodi jer novi podaci koji pristižu iz novih auta pokazuju da plug-in hibridi u stvarnosti nisu nimalo bolji od običnih hibrida jer ih nitko ne puni doma

 

Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Pa
Svi plug-in-i imaju u memoriji potrosnju, pise negdje u pravilnicima da ce naknadno placati kazne ako se podatci ne budu slagali sa onima sto pise u wltp(1L na 100km i slicno). Za neke modele ima testova na youtubu gdje se zale koliko su tromi kad se voze na struju, tipa el. motor 91ks a auto ima 2000kg, Santa Fe ili tako nesto
https://de.wikipedia.org/wiki/Hyundai_Santa_Fe
Cim se mora malo uzbrdo pali se Oto motor, sa katastrofalnom potrosnjom, jer nisu ni morali da ga poboljsavaju, jer na wltp hybrid trosi 1,5l/100km pa ih bas briga
 
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Pa
Feudalac kaže...

Passat samo 44-54 tisuće eura.

 

I onda kažu da je Tesla bezveze...

 

meni je interesantno kako su ljudi voljni dati toliko para za passata jos plus najjace sto ces dobiti jeste dizelski motor od 150ks.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
8 godina
offline
Re: Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Pa
Smor:

Bio ti je prije par dana članak. Svi automobili, ne samo hibridi moraju imati ugrađen precizan mjerač potrošnje goriva čiji se podaci očitavaju na tehničkom a radi kontrole emisija
Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Pa
VW u povijesti svemira nije napravio lijep auto. Uzas na kaj im auti lice a cijena prava sitnica.
Da vec moram nesto iz VW grupe onda Skoda ilii eventualno Seat.
EU sad nabija carine Kinezima jer imaju bolje a jeftinije aute, a zasto su jeftiniji? Zato jer je EU autoindustrija pohlepna. Ove godine opet imaju rast dobiti po 12% i slicne cifre. Rast dobiti nisu ostvarili zato jer gube novce! Dobit cemo elektricna vozila ali po cijeni koja EU proizvodacima garantira rekordne dobiti a narod nek se napusi a.
7 godina
offline
Re: Volkswagen u prodaju pustio novog Tiguana i Pa

Nova Skoda Octavia sa 2.0 TDI/150ks/DSG = 40k EU, ili sa 2.0 TDI/115ks/rucni = 37-38k. Passat i Tiguan su bar potpuno novi modeli izvana i iznutra, a Skoda digla cijene 5k EUR za 10% bolja svjetla. Sve je to nenormalno skupo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice