Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodavaniji

poruka: 42
|
čitano: 10.652
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodavaniji".
7 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
ivanoile kaže...

Vozio sam u zadnjih godinu dana barem 4 modela malo vise od par tjedana, a prije toga imao 2. Mislim da si pokusao na foru uhvatit nesto "ja znam vise od tebe", ali efektivno BMW ide ka Mercedesovom statusu smeca. 

 

Svi modeli su bili iz DE, svi modeli su imali osnovne komponente od kurca. Podvozje, vecina ruzine na vijcima, vilicama nakon godinu dana, M auspuh korodirao nakon 2...Svjetlo pustalo vlagu...Trap nakon 2 godine pjevao, manje od 50k km i vec je bilo troska za mjenjat.

 

 

Npr. novi G42 2024 model, sa onim jednim zaslonom je gore napravljen nego onaj sa dva klasicna do 2023 sto su se radili. Da ne kazem kako je infotainment na novijima bio glitchav u nekoliko navrata. LCI auti su masovno losije kvalitete, nakon 2022. Ali jebiga, treba znat nesto o autima.

 

 

To sto tvoja hrpica prijatelja vozi BMW nisu nikakvo mjerilo, na srecu. Moja hrpica radi u BMWu u DE i AT, pa se smiju kad ih pitas je li kvaliteta bolja na G42 ili F22 (npr.). Cinjenica je da osim top modela, pocelo se skrtarit, a ovdje nitko ne vozi M3-M8 C.

 

Mogu ti usporedit i JCWa 2022, top oprema, zvucnik u vratima puknuo nakon pola godine, struja zezala nakon godinu dana. Auto danas ima godinu ipol, 50k km i vec se osjeti trap.

Gori si od tinejdžera sa svojim "znanjem" svega i svačega

16 godina
offline
Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodavaniji

Koleginici su pre neki dan u servisu saopštili da su joj na Yarisu produžili garanciju na 10 godina i 200k km na sve osim "potrošnog materijala", njen partner je na to samo nezadovoljno napomenuo da je njemu Mercedes dao valjda celih 70k.

 

Vezano za Sandero Stepway, kolega je imao i, iako su vremenom porasli apetiti pa da sad vozi Rav4, ne sećam se da se ikad žalio na "Daču", a prilično ga je gazio. Prijatelji imaju isti auto kao drugi porodični i njima je između ostalog bio super jer su mogli da stave pozadi tri dečija sedišta. Uglavnom se ne sećam da se neko žalio, rekao "Nikad više" i slično.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 10:59 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
Ivan(4) kaže...

Koleginici su pre neki dan u servisu saopštili da su joj na Yarisu produžili garanciju na 10 godina i 200k km na sve osim "potrošnog materijala", njen partner je na to samo nezadovoljno napomenuo da je njemu Mercedes dao valjda celih 70k.

 

Vezano za Sandero Stepway, kolega je imao i, iako su vremenom porasli apetiti pa da sad vozi Rav4, ne sećam se da se ikad žalio na "Daču", a prilično ga je gazio. Prijatelji imaju isti auto kao drugi porodični i njima je između ostalog bio super jer su mogli da stave pozadi tri dečija sedišta. Uglavnom se ne sećam da se neko žalio, rekao "Nikad više" i slično.

 Sad procitah da je to gopdina za godinu do 10 godina ako se servisi rade u ovlastenom servisu.....A dokument koji objasnjava sta je ukljuceno a sta nije je 36 strana pdf

Relax_CRO.pdf (toyotaadria.com)

 

Nije to bas tako jednostavno....

3 godine
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
Za grad aerodinamika nema gotovo nikakvog utjecaja i taj 2.0 dizel troši realno 9 po gradu u automobilu srednje klase.
16 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
Posmatrač kaže...

 Sad procitah da je to gopdina za godinu do 10 godina ako se servisi rade u ovlastenom servisu.....A dokument koji objasnjava sta je ukljuceno a sta nije je 36 strana pdf

Relax_CRO.pdf (toyotaadria.com)

 

Nije to bas tako jednostavno....

 Pa ona i inače radi održavanje u ovlašćenom servisu i AFAIK za Yarisa nije ni nešto skupo. Od tih 36 strana, šta garancija pokriva su 2-3 strane, a šta ne pokriva i izuzeci kada garancija ne važi su na otprilike još po jednoj strani teksta, tako da nije baš 36 strana objašnjenja. Čak i toliko je samo zato što su popisali praktično sve delove na koje se odnosi garancija, od motora, do podizača stakala, i isto tako popisano je šta nije (dosta kraći spisak): filtri, gumeni delovi, presvlake na sedištima... Doduše, ni neki delovi multimedijskog sistema nisu obuhvaćeni. Što se uslova pod kojim se garancija gubi tiče, to su stvari tipa učestvovanja u trkama, offroad vožnje, te razne 3rd party modifikacije.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 12:35 (Ivan(4)).
5 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
Gallu kaže...
Za grad aerodinamika nema gotovo nikakvog utjecaja i taj 2.0 dizel troši realno 9 po gradu u automobilu srednje klase.

 Ajd dobro ti ocigledno znas bolje koliko moj auto trosi....Nijedan 2.0 cdi motor ne trosi 9 litara osim taj tvoj u passatu osm teskih limuzina i SUV mada se tamo taj motor i ne ugradjuje....Toliko nije trosio ni tdi motor. Imam a4 b7 sa 2.o TDi motorom i manuelnim mjenjacem 140 KS i nije trosio preko 7 gradske... Pogotovo kad sam mu reparirao dizne prosle godine..... Ne pada ti na pamet da te mozda lazu i kradu gorivo ti sto vozaju tog tvog passata..... 

4 godine
offline
Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodavaniji

Znam za Spring da je bože sačuvaj, od zvučne izolacije do kad zatvaraš vrata kao da si zatvorio Stojadina. To je električni...ok, ako znaš što kupuješ, ali prodaje se jer ga smiješ na cestu izvesti registriranog.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava

i vozi te po gradu ili na posao do nekih 40-50 km u jednom smjeru sasvim dobro...

 

to je jedini smisleni el. auto za mene...

 

druga je stvar što neki ne gledaju auto kao prijevozno sredstvo nego kao penisni ekstender...

 

auto se kupuje za što ti treba...

 

ali ni jedan penisni ekstender ne pomaže ako inicijalni objekt koji te muči jednostavno - ne radi....

Ju je je? Je ju je!
16 godina
online
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
picajzla0707 kaže...
niti audi nije što je nekad bio, par godina star a4 od poznanika problema hrpa

nekidan gledam onej kanal budući klasici, rs6 sa 50k kilometara, ovjes u raspadu

sve je to vw grupacija i svi pate od iste boljke - kvaliteta se srozala drastično, golfovi i upovi u firmi s problema hrpu nakon par godina korištenja

 

Natjeraj človeka na japance, ako treba zaprijeti i šakom ako nema druge opcije.

 

Zanimljiva priča, bolje je reč šokantna ili kolko mehaničarskog smeča djeluje i to legalno.

 

 

Takvih primjera ima sve više i više, i još kad po kvaliteti kupiš loš auto hagrabusil si na kvadrat.

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 16:14 (rambox).
13 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
CrniPero kaže...

Gori si od tinejdžera sa svojim "znanjem" svega i svačega

Nemas ni jednu cinjenicu, razlog ili ista pametno, stvarno ti pristaje ta drlozina od BMWa...

Di2 & EPS FTW!
11 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava
Ivan(4) kaže...

...Čak i toliko je samo zato što su popisali praktično sve delove na koje se odnosi garancija, od motora, do podizača stakala...

 što bi dobro bilo da vw ima takvu garanciju, a ne nakon pet godina prvo nas krenu jebavat podizači stakala na vw up - malo-malo pa kad podižeš stakla izbaci ih nekako prema van i čuješ kako se odjednom pati motorić, pa moraš lupkat, treskat i ponovo spustit stakla, pa dić ponovo da ih digne kako spada

na golfu, taman isto nakon isteka pet godina gecrk turbina - soma i pol eura...

 

a još se razmišljali dal da idemo na novi lizing i nove aute ili da otkupimo stare i direktor se zajebe i otkupimo 'stare' - kaže, kao što je pet godina za vw, al ga je poklopilo nabrzaka 

idući put idemo s toyotama za službene aute

16 godina
offline
Re: Dacia Sandero Stepway je s razlogom najprodava

Racunal sam koliko me kostal auto, koliko sam potrosil na njega i koliko je sad trzisna vrijednost da ga idem prodat. Ispada da mi se vise isplatilo uzeti na leasing. Sad kad je elektrifikacija u igri i rabljene elektricne aute nitko ne kupuje, sljedeci auto bude uzet na leasing. Uzel ga budem na maximum maximuma godina i onda nek se oni poslije zajebavaju s prodajom istog.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2024 12:17 (NEW_MAN).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice