Po Zagrebu krali vozila šlep-službom i prodavali i

poruka: 2
|
čitano: 2.245
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Po Zagrebu krali vozila šlep-službom i prodavali i".
6 godina
offline
Po Zagrebu krali vozila šlep-službom i prodavali i

sve za zelenjavu...zelenjava nizašto...ovo je hvalevrijedan potez jerbo promet spada među najveće krivce predstojeće zelene katastrofe...manje auta...manje stakleničkih...ekstremni problem zahtjeva ekstremne protumjere..zeleni heroji a ne zločinci

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Po Zagrebu krali vozila šlep-službom i prodava
Pa ti nemoj registrirat auto na vrijeme... ali ozbiljno koji đava je s ljudima danas. Zbog ovakvih ljudi i bježe iz lijepe nase. Ja sam odgojen da bi radije bacio 10e na pod, nego skupio tuđe, radije nek ih uzme beskucnik, a i ne pada mi napamet ukrasti tuđi mobitel ako ga nađem na podu, a pogotovo neregistrirani automobil. Svi samo sebe gledaju i vesele se jer eto imaju 2 parkirna mjesta više. Mislim da svi koji to podržavaju (unistavanje bilo kakve tuđe imovine) se trebaju zapitati o svom moralu i empatiji, nazalost danas toga nema puno.
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
4 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice