Renaultov Optimist s jamstvom fiksne kamate od 5,55%, osigurava otplatu kredita

18. veljače 2010.
Akcije! - Renaultov Optimist s jamstvom fiksne kamate od 5,55%, osigurava otplatu kredita
S ciljem prevladavanja financijske neizvjesnosti prilikom kupovine vozila u ovo krizno vrijeme, Renault Nissan Hrvatska pokreće akciju pod nazivom Optimist. Renault Nissan Hrvatska na ovaj način kupcima vozila marki Renault i Dacia omogućava kupovinu novog automobila bez straha od neizvjesne budućnosti. Korištenjem financijskog paketa Optimist kupcima osobnih vozila marke Dacia i Renault osigurava se otplata kredita u slučaju gubitka posla ili dužeg bolovanja.

U akciji Optimist, koja traje od 15. veljače do 31. ožujka 2010, kupcima osobnih vozila Renault i Dacia nudi se mogućnost financiranja kupovine vozila s fiksnom kamatom od 5,55% za prve dvije godine trajanja kredita i osiguranje sposobnosti vraćanja kredita tijekom cijelog razdoblja trajanja kredita. U okviru financijskog paketa Optimist ugovara se kredit Classic sa Zagrebačkom bankom i polica osiguranja s Croatia osiguranjem (Grupno osiguranje otplate autokredita s pokrićem COB). Trošak osiguranja u visini od 7,9% obračunava se na iznos kredita i isplaćuje iz tih sredstava.

Primjerice, na kredit od 75.000 Kn, s rokom otplate od 7 godina i fiksnom kamatnom stopom od 5,55% za prve dvije godine, trošak premije Grupnog osiguranja otplate kredita (pokriće COB) povećava anuitet za samo 85 Kn mjesečno. Kredit s rokom otplate od 84 mjeseca vezan je uz valutnu klauzulu u Eur prema srednjem tečaju HNB-a.

Kao dodatnu pogodnost ove komercijalne akcije, Renault Nissan Hrvatska poklanja i besplatno produženo jamstvo za vozila marke Dacia, a za vozila marke Renault mogućnost kupovine produženog jamstva za cijenu od 500 Kn na sve modele osobnih vozila, bez obrzira na način financiranja.

U akciji sudjeluju svi ovlašeni distributeri vozila marki Dacia i Renault u Republici Hrvatskoj.

Komentari

Napiši komentar

Prijavite se



Prijava preko facebooka

Pogledaj sve komentare
Powered by AdminMax v6 © 2005-2012 by Internet Softver Design by WEB Marketing